Voľné pozície

Metrológ do oddelenia kvality

MIESTO VÝKONU PRÁCE : Priemyselný park Nitra - Sever, Dolné Hony, okres Nitra
UZÁVIERKA : 01/05/2018
PLAT : 1326 btt + bonusy

Popis práce

Prosím venujte pozornosť vzrušujúcej príležitosti pracovať pre Jaguar LandRover, nového výrobcu automobilov v regióne Nitra. Pokiaľ máte skúsenosť s metrológiou v automotive segmente, prosím prečítajte si našu ponuku.

Náplň práce:
* Práca popri oddeleniach zvarovňa a montáž.
* Merať vyrobené vozidlá a súčiastky pomocou CMM a ručných prístrojov najnovších technológií
* Nastavovanie, porovnávanie a meranie jednotlivé súčiastky alebo väčšie zostavy.
* Kompletizácia spoľahlivých dát z procesu
* Vytvoriť a pochopiť 3 dimenzionálne dáta
* Reportovať 3 dimenzionálne dáta prostredníctvom excelu, power pointu a DDMS
* Komunikácia a eskalovanie problémov s výrobou a technikmi
* Pomoc s dodaním vozidiel a súčiastok do oddelenia metrológie
* Práca s dĺžkomermi, váhami, mikrometrom
* Školenie v UK v trvaní 1-2 týždne

Požiadavky

* Skúsenosť s metrológiou v automotive segmente podmienkou
* Komunikatívna znalosť anglického jazyka výhodou
* Flexibilita
* Schopnosť pracovať samostatne
* Komunikatívnosť

Benefity

* Práca pre známeho výrobcu luxusných vozidiel
* Možnosť ďalšieho profesionálneho rastu
* Možnosť tréningových programov v UK
* 13 sty plat
* Zaujímavý bonusový systém
* Sociálne benefity
* Príspevok na dopravu
Predstavujeme

Centrum
zdravia
a pohody

Kde nájdete Fitness centrum, multifunkčné ihriská, stolný tenis a futbal, jogu, masáže, vyživového, psychologického a právneho poradcu
ID: 3306456  Dátum zverejnenia: 3.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1326 btt + bonusy