Lead Product Coach

MIESTO VÝKONU PRÁCE: Dolné Hony, Nitra
UZÁVIERKA: 01/02/2018
PLAT: 1326€ + bonusy

Popis práce

Prosím, venujte pozornosť vzrušujúcej príležitosti pracovať pre Jaguar LandRover, nového výrobcu automobilov v regióne Nitra. Pokiaľ máte skúsenosť ako vedúci menšieho tímu vo výrobe, so zaškoľovaním zamestnancov, rozprávate po anglicky, prosím, prečítajte si našu ponuku.

Vašou náplňou práce bude:

* Vedenie, podpora a motivácia tímu pri dosahovaní stanovených cieľov
* Zabezpečenie potrebných tréningov pre nových zamestnancov na oddelení montáž
* Účasť pri zaškoľovaní novoprijatých zamestnancov
* Zodpovednosť za začlenenie všetkých členov tímu
* Dohľad nad dodržiavaním dohodnutých noriem, procesov a bezpečnosti pracoviska
* Rozvíjať, dokumentovať a zabezpečovať štandardizovanú prácu a stabilnú produkciu podľa štandardných prevádzkových postupov
* Disciplinárna zodpovednosť a zodpovednosť za riadenie účasti členov tímu

Požiadavky

*skúsenosť s vedením tímu
* komunikatívna znalosť anglického jazyka
* skúsenosť na obdobnej pozícií v automotive prostredí
* precíznosť
* tímový duch
* nasadenie

Benefity

* Práca pre známeho výrobcu luxusných vozidiel
* Možnosť ďalšieho profesionálneho rastu
* Možnosť tréningových programov v UK
* 13 sty plat
* Zaujímavý bonusový systém
* Sociálne benefity
* Príspevok na dopravu
* Bonus 0-15% základného platu
* Stravné lístky hradéné zamestnávateľom nad rámec zákona
Pošlite životopis
ID: 3284441   Dátum zverejnenia: 12.1.2018