Operátor výroby do karosárne

MIESTO VÝKONU PRÁCE: Priemyselný park Nitra - Sever, Dolné Hony
UZÁVIERKA: 30/11/-0001
PLAT: konkurenceschopné platové ohodnotenie

Popis práce

Ak máte chuť pracovať v automobilovom priemysle, pracujte pre Jaguar Land Rover.

Vašou náplňou práce bude:
- Vykonávanie práce podľa predpísaných pokynov vo výrobe - na oddelení karosárne
- Kontrola na finalizačnej linke v karosárni
- Odstraňovanie defektov na nalakovanej karosérii
- Kontrola kvality karosérie
- Dodržiavanie bezpečnostných predpisov (BOZP) a požadovanej kvality
- Ochota vycestovať na školenie do zahraničia

Požiadavky

- Tímový duch
- Skúsenosť v automobilovom priemysle
- Ochota pracovať na zmeny
- Skúsenosti na podobnej pozícii sú výhodou
- Flexibilita

Benefity

Okrem základnej mzdy ponúkame svojim zamestnancom aj ďalšie výhody ako príspevok za zručnosť, 13.plat, výrobný bonus, príspevok na dopravu či zmluva na dobu neurčitú od začiatku pracovného pomeru. Samozrejmosťou sú aj príplatky za prácu v noci, za prácu nadčas alebo vo sviatok. Poskytujeme životné a úrazové poistenie, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie a stále pracujeme na ďalších výhodách pre našich zamestnancov. Bližšie informácie ohľadne nášho odmeňovacieho systému a jeho položiek vám radi poskytneme pri osobnom pohovore.
Pošlite životopis
ID: 3183661   Dátum zverejnenia: 10.11.2017