Voľné pozície

Procesný inžinier na lakovni – príležitosť pre absolventov

MIESTO VÝKONU PRÁCE : Priemyselný park Nitra - Sever, Dolné Hony, okres Nitra

Popis práce

Skvelá príležitosť pre absolventov pracovať pre novú automobilovú spoločnosť Jaguar Land Rover v Nitre, kde zastrešujeme pozíciu procesného inžiniera na lakovni.
Dávame príležitosť mladým ľuďom, ktorí majú záujem sa zaoberať lakovacími procesmi, chcú sa stať súčasťou kvalitného tímu a túžia po odbornom, ale aj po osobnostnom rozvoji. Veľkou výhodou je zaškolenie v existujúcom podniku v Anglicku.
Náplň práce:
• Zodpovednosť za vývoj a implementáciu výrobných procesov na lakovni
• Dohľad nad stabilitou lakovacích procesov
• Zodpovednosť za celú procesnú dokumentáciu
• Byť podporou pri zefektívňovaní a optimalizácií výrobných procesov v rámci lakovne
• Využívanie nástrojov ako FMEA, CP, technická spôsobilosť a spoľahlivosť
• Dohľad a neustále zabezpečovanie kvality v súvislosti s ISO normami a štandardmi spoločnosti
• Podpora pri interných a externých auditoch
• Práca s kolegami naprieč organizačnou štruktúrou (kvalita, údržba, proces, výroba,...) v súvislosti s naplňovaním cieľov a dodržiavaním požadovaných postupov

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:
• Ukončené VŠ vzdelanie – technický smer alebo odbor chémia
• Sebaistá osoba so schopnosťou pracovať z vlastnej iniciatívy
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni B2
• Veľká motivácia dosahovať stanovené ciele
• Ovládanie 3D kresliaceho programu/AutoCAD - výhodou
• Cit pre detail
• Technicky zručný človek, ktorý má vzťah k lakovacím procesom (napr. leštenie, pulírovanie...)
• Vynikajúce komunikačné zručnosti

Benefity

Benefity:
• Práca pre úspešného a známeho medzinárodného výrobcu automobilov
• Skúsenosti a príležitosti pre kariérny rast a osobnostný rozvoj
• Trinásty plat
• Bonus 0-15% zo základnej mzdy
• Príspevok na dopravu
• Penzijné príspevky
• Životné poistenie, úrazové a čiastočné invalidné poistenie a rizikové poistenie
• Stravné lístky
Predstavujeme

Centrum
zdravia
a pohody

Kde nájdete Fitness centrum, multifunkčné ihriská, stolný tenis a futbal, jogu, masáže, vyživového, psychologického a právneho poradcu
ID: 3181046  Dátum zverejnenia: 9.10.2017