Voľné pozície

Group leader do oddelenia kvality

MIESTO VÝKONU PRÁCE : Priemyselný park Nitra - Sever, Dolné Hony, okres Nitra
UZÁVIERKA : 01/10/2017
PLAT : 1326 € brutto + bonusy

Popis práce

Prosím venujte pozornosť vzrušujúcej príležitosti pracovať pre Jaguar LandRover, nového výrobcu automobilov v regióne Nitra. Pokiaľ máte skúsenosť ako vedúci menšieho tímu vo výrobe, skúsenosť s kontrolou kvality a máte aspoň základnú znalosť anglického jazyka, prosím prečítajte si našu ponuku.

Vašou náplňou práce bude:

* Práca na oddelení kontroly kvality
* Viesť, podporovať a motivovať Váš tím kontrolórov kvality k dosiahnutiu stanovených cieľov
* Zabezpečiť potrebné tréningy pre nových zamestnancov na oddelení kontroly kvality
* Zodpovednosť za začlenenie všetkých členov tímu
* Zabezpečenie dodržiavania pracovných postupov, procesov a bezpečnosti pracoviska.
* Rozvíjať, dokumentovať a zabezpečovať štandardizovanú prácu a stabilnú produkciu a prispievať k neustálemu zlepšovaniu procesov
*Zabezpečte, aby tím bol primerane vyškolený, a aby sa riadil pravidlami bezpečnosti pri práci
* Disciplinárna zodpovednosť za riadenie členov tímu.
* Definovať požiadavky organizácie na pracovisku a zabezpečiť dodržiavanie 5S štandardov

Požiadavky

* Aspoň základná znalosť anglického jazyka
* Skúsenosť s vedením tímu
* Schopnosť koordinovať a motivovať tím
* Skúsenosť na obdobnej pozícií (znalosť automotive prostredia je prednosťou)
* Porozumenie systémom kvality
* Zameranie na detail a analytické schopnosti
* Schopnosť komunikovať naprieč rôznymi pozíciami
* Dobre rozoznávanie farieb a dobrý sluch
* VP triedy B

Benefity

* Práca pre známeho výrobcu luxusných a off-road vozidiel
* Možnosť ďalšieho profesionálneho rastu pripadne zškolenie v UK
* 13 sty plat
* Zaujímavý bonusový systém
* Sociálne benefity
* Príspevok na dopravu
* Bonus 0-15% základného platu
* Stravné lístky hradené zamestnávateľom nad rámec zákona
Predstavujeme

Centrum
zdravia
a pohody

Kde nájdete Fitness centrum, multifunkčné ihriská, stolný tenis a futbal, jogu, masáže, vyživového, psychologického a právneho poradcu
ID: 3100680  Dátum zverejnenia: 13.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1326 € brutto + bonusy