Voľné pozície

Technik údržby

MIESTO VÝKONU PRÁCE : Priemyselný park Nitra - Sever, Dolné Hony, okres Nitra
UZÁVIERKA : 31/10/2017
PLAT : 1326 € brutto + bonuses (plat je uvádzaný po skúšobnej dobe, časť sa vyráta vzhľadom na skúsenosti kandidáta)

Popis práce

Prosím venujte pozornosť vzrušujúcej príležitosti pracovať pre Jaguar LandRover, nového výrobcu automobilov v regióne Nitra. Pokiaľ máte skúsenosť s údržbou v automotive segmente, prosím prečítajte si našu ponuku.

Vašou náplňou práce bude:
* Vykonávať opravy na všetkých typoch zariadení bezpečne a včasne
* Pomáhať pri rozvoji preventívnych plánov údržby
* Vykonávať preventívnu údržbu na základe plánov
* Reportovať príčiny poruchy zariadení vedeniu
* V prípade potreby výroba náhradných dielov s použitím sústruhu, frézky, zváracích zariadení a.i.
* Typickým príkladom práce bude reagovať na požiadavku obsluhy kvôli poruche zariadenia, diagnostikovať poruchu a návrat zariadenia do bežnej prevádzky
* Identifikovať požiadavky náhradných dielov a kontrola ich efektívneho použitia
* Pomoc pri sťahovaní, inštalácií, premiestňovaní strojov a zariadení

Požiadavky

* 3 roky skúsenosť s údržbou vo výrobnom sektore (automotive sektor výhodou)
* Skúsenosť s hydraulikou, machanikou, pneumatikou
* Znalosť technickej dokumentácie
* Skúsenosť s PLC systémami výhodou
* Elektrotechnická vyhláška výhodou

Benefity

* Práca pre známeho výrobcu luxusných vozidiel
* Možnosť ďalšieho profesionálneho rastu
* Možnosť tréningových programov v UK
* 13 sty plat
* Zaujímavý bonusový systém
* Sociálne benefity
* Príspevok na dopravu
Predstavujeme

Centrum
zdravia
a pohody

Kde nájdete Fitness centrum, multifunkčné ihriská, stolný tenis a futbal, jogu, masáže, vyživového, psychologického a právneho poradcu
ID: 2990391  Dátum zverejnenia: 4.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1326 € brutto + bonuses (plat je uvádzaný po skúšobnej dobe, časť sa vyráta vzhľadom na skúsenosti kandidáta)