Voľné pozície

Group Leader do zvarovne

MIESTO VÝKONU PRÁCE : Priemyselný park Nitra - Sever, Dolné Hony, okres Nitra
PLAT : 1326 € brutto + bonusy (plat je uvádzaný po skúšobnej dobe, časť sa vyráta vzhľadom na skúsenosti kandidáta)

Popis práce

Prosím venujte pozornosť vzrušujúcej príležitosti pracovať pre Jaguar LandRover, nového výrobcu automobilov v regióne Nitra. Pokiaľ máte skúsenosť ako vedúci menšieho tímu vo výrobe a rozprávate po anglicky, prosím prečítajte si našu ponuku.

Vašou náplňou práce bude:
* Viesť, podporovať a motivovať Váš tím k dosiahnutiu stanovených cieľov
* Zabezpečiť potrebné tréningy pre nových zamestnancov v oddelení zvarovňa
* Zodpovednosť za začlenenie všetkých členov tímu
* Zabezpečiť dodržiavanie dohodnutých noriem, procesov a bezpečnosti pracoviska
* Rozvíjať, dokumentovať a zabezpečovať štandardizovanú prácu a stabilnú produkciu podľa štandardných prevádzkových postupov
*Zabezpečiť, aby tím bol primerane vyškolený, a aby sa riadil štandardným prevádzkovým režimom
* Disciplinárna zodpovednosť a zodpovednosť za riadenie členov tímu
* Identifikovať potrebu odbornej prípravy členov tímu a poskytnutie školení
podľa potreby
* Zabezpečiť dodržiavanie 5S štandardov

Požiadavky

* Komunikatívna znalosť anglického jazyka
* Skúsenosť s vedením tímu
* Schopnosť koordinovať a motivovať tím
* Skúsenosť na obdobnej pozícií v automotive prostredí
* Porozumenie systémom kvality
* Zameranie na detail a analytické schopnosti
* Schopnosť komunikovať naprieč rôznymi pozíciami

Benefity

* Práca pre známeho výrobcu luxusných vozidiel
* Možnosť ďalšieho profesionálneho rastu
* Možnosť tréningových programov v UK
* 13 sty plat
* Zaujímavý bonusový systém
* Sociálne benefity
* Príspevok na dopravu
* Bonus 0-15% základného platu
* Stravné lístky hradéné zamestnávateľom nad rámec zákona
Predstavujeme

Centrum
zdravia
a pohody

Kde nájdete Fitness centrum, multifunkčné ihriská, stolný tenis a futbal, jogu, masáže, vyživového, psychologického a právneho poradcu
ID: 2881779  Dátum zverejnenia: 6.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1326 € brutto + bonusy (plat je uvádzaný po skúšobnej dobe, časť sa vyráta vzhľadom na skúsenosti kandidáta)