Vedúci vydania časopisu o bývaní

JAGA GROUP, s.r.o.

Lamačská cesta, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milujete tému bývania, fascinujú vás pekné interiéry a dizajn a text je najlepší spôsob, ako sa viete vyjadriť? Práve ste našli ponuku, ktorá je pre vás ako stvorená. Hľadáme vedúceho vydania pre časopis o bývaní. Vedúci vydania je zodpovedný za obsah a vydanie časopisu, je jeho tvárou a riadi spolupracovníkov. Ideálny kandidát je osobnosť s výbornou orientáciou v odbore a so skúsenosťami v médiách. Čo bude náplňou práce?

  • príprava obsahovej koncepcie časopisu, komunikácia s ostatnými oddeleniami (najmä obchodným odd.) vydavateľstva
  • vytváranie časopisu podľa obsahovej koncepcie, komunikácia s externými autormi, koordinácia s fotografom, tvorba vlastných autorských článkov, spolupráca s grafickým oddelením, kontrola pred tlačou
  • spracovanie honorárov a vyúčtovania prípadným externým autorom
  • získavanie tipov a navrhovanie zaujímavých tém
  • editovanie a redigovanie článkov od externých a odborných autorov
  • účasť na tlačových konferenciách, výstavách, odborných a spoločenských podujatiach

Ponúkame sebarealizáciu v príjemnom kolektíve v úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá vydáva širokú paletu odborných aj populárnych periodík a publikácií v oblasti bývania, stavebníctva a architektúry. Možná čiastočná práca z domu, flexibilný pracovný čas.

K žiadosti prosím pripojte životopis, motivačný list a ukážky vašej práce. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Adobe Acrobat Reader - Základy
Adobe InDesign - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

​výborný písomný prejav,
flexibilita,
samostatnosť,
kreativita,
komunikatívnosť,
precíznosť,
záľuba v témach o bývaní, dizajne,
​schopnosť časovej organizácie práce,​
zodpovedný prístup k práci a k zadaným úlohám,
skúsenosť na  podobnej pozícii

Slovenské vydavateľstvo so zameraním na bývanie, stavebníctvo a architektúru (časopisy: Môj dom, Urob si sám, Záhrada, Zelené bývanie, ASB, Stavebné materiály, Inžinierske stavby, TZB, Správa budov; online magazíny: mojdom.sk, urobsisam.sk, zahrada.sk, asb.sk), produkty na kľúč (redakčné služby, grafika, tlač).
Viac o spoločnosti na www.jaga.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4820011  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac