Redaktor odborného časopisu o architektúre, stavebníctve a developmente

JAGA GROUP, s.r.o.

Miesto práce
Lamačská cesta 45, 841 01 Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
január 2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

tvorba odborného časopisu podľa edičného plánu, pomoc pri obsahovej a tématickej koncepcii, tvorba vlastného originálneho textu na dané témy, rozhovory s domácimi aj zahraničnými odborníkmi, komunikácia s externými autormi, zabezpečovanie odborných príspevkov externistami, redakčné spracovanie príspevkov a príprava článkov pre grafické spracovanie

Ponúkame sebarealizáciu v príjemnom kolektíve v úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá vydáva širokú paletu odborných aj populárnych periodík a publikácií v oblasti stavebníctva.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú spľňať zadané požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra, stavebníctvo a (alebo) žurnalistika s veľmi dobrou orientáciou v obore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť terminológie, komunikatívnosť
flexibilita pri práci v tíme
precíznosť, schopnosť časovej organizácie práce
skúsenosť na podobnej pozícii
výborný písomný prejav, samostatnosť, kreativita
pozitívny vzťah k prácam a zodpovedný prístup k práci a k zadaným úlohám

Najväčšie slovenské vydavateľstvo so zameraním na stavebníctvo, bývanie a architektúru (periodická, neperiodická literatúra, internetové portály), produkty na kľúč (redakčné služby, grafika, tlač). Zastúpenie v SR a v ČR.
Viac o spoločnosti na www.jaga.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

P.O.Box 61
810 05 Bratislava 15
ID: 3257254   Dátum zverejnenia: 30.11.2017