Reagujte bez životopisu

Samostatný kuchár

JAFRA s.r.o

Miesto práce
Motorest Racing Reštaurácia, Prípojná, Podunajské Biskupice
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 2 000 EUR/mesiacKvalitu varenia a kreativitu vo varení finančne ohodnocujeme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedál podľa jedálneho lístka reštaurácie
- priebežné inovácie a kreativita pri tvorbe nových jedál
- zodpovednosť za dodržiavanie hygieny a dodržiavanie štandardov HACCP

- rast platu o 4% ročne
- získavanie nových znalostí v oblasti gastronómie
- možnosť ubytovania

- vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a pozývať na osobný pohovor, ktorý sa uskutoční v priestoroch reštaurácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

5

- prijmeme do nášho kolektívu šikovného samostatného kuchára s praxou v odbore.
Prevádzková doba reštaurácie: pon-ned 10:00-22:00
Pracovná doba kuchára: 10:00-22:00
Náplň práce: príprava a la cart menu, zostavovanie a inovácia JL, možnosť prejaviť svoj talent a chuť skúšať nové jedlá

Reštaurácia Motorest Racing je zariadená v racingovom štýle.
Poskytujeme reštauračné služby a tiež ponúkame usporiadanie spoločenských akcií: firemné stretnutia; rodinných osláv: pri príležitosti svadby, narodenia, krstu, birmovky, promóciách, rozlúčke,... Viac na: www.racing-motorest.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4068803  Dátum zverejnenia: 26.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac