Logo JAF HOLZ Slovakia, s.r.o.

Vodič nákladného auta / skladník

JAF HOLZ Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Sielnica
Termín nástupu
ihneď
950 EUR/mesiacvýska mzdy závisí od skúseností uchádzača + prémiový systém (mesačný, polročný, ročný)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s drevom a už vieš, že drevárske odvetvie je pre Teba to správne odvetvie?
Si komunikatívna osobnosť, ktorá si vie poradiť s viacerými úlohami naraz?
Chceš pracovať pre úspešnú a neustále rastúcu spoločnosť?

Ak si odpovedal/a na vyššie uvedené otázky ÁNO – pošli nám svoj životopis!

Do nášho tímu na pobočke v Sielnici hľadáme šikovného VODIČA NÁKLADNÉHO MOTOROVÉHO AUTA / SKLADNÍKA.

ČO BUDE NÁPLŇOU TVOJEJ PRÁCE?

  • výpomoc pri príprave materiálu/vyskladňovaní, nákladke a výkladke materiálu do a zo skladov
  • preprava materiálu v požadovanej kvantite a kvalite (v nepoškodenom stave)
  • starostlivosť o pridelené nákladné motorové vozidlo
  • výpomoc v sklade

Nie sme na trhu žiadny nováčik a preto ti zaručene ponúkame prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročným pôsobením na Slovensku.

AKÉ ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY NA TEBA ČAKAJÚ?

  • VOĽNÉ VÍKENDY = práca na jednu zmenu od pondelka do piatku (07:00 - 16:00)
  • kompletné zaškolenie skúsenými spolupracovníkmi
  • zamestnanecké zľavy na produkty JAF
  • bonus pri životných, pracovných jubileách a odchode do dôchodku
  • MultiSport karta na udržanie zdravého ducha v zdravom tele
  • životné a úrazové poistenie platné 24/7 na celom svete plne hradené zamestnávateľom
  • príspevok na stravovanie vo výške 5,75 €
  • priateľský kolektív aj vďaka tímovým aktivitám a firemným akciám ako sú vianočný večierok, súťaž vo varení guláša a iné
  • možnosť kariérneho rastu
  • kurzy anglického jazyka

AKÉ FINANČNÉ OHODNOTENIE ŤA U NÁS ČAKÁ?

  • výška hrubej mzdy od 950 € (výška mzdy závisí od skúseností uchádzača)
  • cestovné náhrady podľa aktuálneho znenia zákona
  • mesačný prémiový systém
  • polročný dochádzkový bonus
  • ročný bonus

Do nášho tímu hľadáme nového člena rodiny JAF, ktorý má pozitívny vzťah k drevu a rád pracuje s modernými a novými technológiami.

Ak si to práve ty, pošli nám svoj životopis na mail [email protected] / [email protected] alebo nás kontaktuj na tel. čísle +421 903 477 371 , kde ti poskytneme bližšie info.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava/expedícia/logistika

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

doprava/expedícia

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ČO OČAKÁVAME OD TEBA?

  • prax na pozícii vodič nákladného vozidla
  • platný vodičský preukaz pre skupiny C, E
  • kvalifikačná karta vodiča
  • spoľahlivosť a samostatnosť
  • manuálna zručnosť a technické myslenie
  • precíznosť so zameraním na detail
  • prax v drevovýrobe výhodou
  • tímový hráč
  • nekonfliktná osobnosť
  • chuť učiť sa niečo nové

JAF HOLZ na Slovensku je súčasťou skupiny JAF, ktorá je so svojimi 56 strategicky umiestnenými pobočkami jedným z najväčších veľkoobchodníkov s drevom a drevenými materiálmi. Za tradíciou spoločnosti stojí viac ako 70 rokov skúseností a odbornosti v oblasti dreva a drevospracujúceho priemyslu.

Veríme, že sme silný partner stojaci po boku drevospracujúceho priemyslu, stavebníctva a ďalších obchodníkov s materiálmi na báze dreva. V oblasti výroby nábytku potom disponujeme modernými výrobnými zariadeniami a množstvom digitálnych riešení.

V Slovenskej republike bezproblémovo zásobujeme firmy a priemysel prostredníctvom našej siete pobočiek. Nájdete nás v Špačinciach, Žiline, Ličartovciach a Sielnici. V 4 showroomoch môžu naši zákazníci získať komplexné rady od odborníkov, inšpirovať sa alebo zvoliť vhodný materiál pre bývanie alebo drevostavby.

V našej každodennej práci sú firemné hodnoty ako je rešpekt, príroda, kvalita, rast a radosť hlavnou témou všetkých našich rokovaní. Pretože práca s drevom vyžaduje rešpekt k potrebám prírody a k potrebám ľudí. Pretože neustále dodržiavanie týchto hodnôt môže zaručiť udržateľnú kvalitu. Spoločne s našimi zákazníkmi a dodávateľmi môžeme rásť a odovzdávať svoje skúsenosti a radosť z dreva - stavebného materiálu budúcnosti.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Helena Klátiková
Tel.: +421903477371
E-mail: poslať životopis
ID: 4653325  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac