Operátor - manipulant skladu

JAF HOLZ Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Hospodárska 448, Špačince, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 - 800 eur brutto + prémiové zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v sklade, ktorá zahŕňa:
-príjem tovaru na sklad (výkladka dodaného materiálu, obsluha VZV, kontrola dodaného množstva a kvality s príslušnými dodacími listami),
-výdaj tovaru zo skladu (príprava a nákladka materiálu, obsluha VZV, kontrola správnosti vydaného množstva a kvality),
-udržiavanie poriadku v sklade.

Práca v sklade, príjem a výkladka dodaného tovaru, uskladnenie, kontrola dodaného tovaru, príprava a nákladka tovaru pre zákazníka. Ponúkaná pozícia je pre 1-zmennú alebo 2-zmennú prevádzku.

Stabilné zamestnanie v modernom prostredí medzinárodnej spoločnosti zaoberajúcej sa predajom dreva a drevárskeho sortimentu s viac ako 60 ročnou tradíciou. Ponúkame:
- zodpovedajúce pracovné ohodnotenie,
- zaškolenie,
- samostatnú a zodpovednú prácu,
- možnosť vlastného rozvoja,
- príspevok zamestnávateľa v rámci vzdelávania anglického jazyka,
- stravné lístky nad rámec zákona,
- a mnohé iné benefity.

Ak Vás táto pozícia zaujala, tešíme sa na zaslanie Vášho životopisu na dole-uvedenú mailovú adresu, prípadne poštou na adresu:
JAF HOLZ SLOVAKIA, s.r.o.,
Personálne oddelenie
Ing. Alžbeta Spišáková, PhD.
Hospodárska 448
919 51 Špačince
E-mail: [email protected]
Tel.: +421 33 592 51 86

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Drevárske alebo technické vzdelanie výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzdelanie, prax, znalosti v oblasti drevárskeho sortimentu výhodou, samostatnosť, vodičský preukaz typu B, preukaz na vysokozdvižný vozík výhodou.

Spoločnosť Jaf Holz Slovakia, s.r.o. v súčastnosti zamestnáva 200 pracovníkov v 4 pobočkách (Špačince, Žilina, Sielnica, Ličartovce). Centrála firmy sídli v Špačinciach pri Trnave a dodávateľsky pokrýva oblasť západného, južného a stredného Slovenska. Prostredníctvom ďalšieho predajného skladu v Žiline, v Sielnici a v Ličartovciach je firma vlastným rozvozom schopná pokryť prakticky celé územie SR. Zo širokého sortimentu veľkoplošných materiálov, reziva a dýh, ktoré Jaf Holz ponúka a vďaka úzkej spolupráci s materskou fimou v oblasti produktov si vyberie každý vyrobca, ale aj spotrebiteľ. Naším základom sú dobre preškolení a motivovaní zamestnanci. Náš podnik sa vyznačuje stabilitou. Svoje kontaktné osoby poznáte a neustálu zmenu vedenia u nás nenájdete

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alžbeta Spišáková, PhD.
Tel.: +421335925186
E-mail: poslať životopis
ID: 3333657   Dátum zverejnenia: 24.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 - 800 eur brutto + prémiové zložky