Predajca - pracovník vnútornej služby

JAF HOLZ Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Špačince (8 km Trnava), Trnavský kraj
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Upresníme na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkmi v oblasti predaja, ponuka sortimentu spoločnosti Jaf Holz Slovakia, tvorba cenových ponúk, spracovanie objednávok, vystavovanie faktúr pre zákazníkov, úzka spolupráca s obchodnými zástupcami a produktovými špecialistami.

Zamestnanie v modernom prostredí medzinárodnej spoločnosti zaoberajúcej sa predajom dreva a drevárskeho sortimentu s viac ako 60 ročnou tradíciou. Ponúkame:
- stabilné zamestnanie,
- zodpovedajúce pracovné ohodnotenie,
- zaškolenie,
- samostatnú a zodpovednú prácu,
- možnosť vlastného rozvoja,
- kurzy anglického jazyka,
- stravné lístky nad rámec zákona.

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, tešíme sa na Váš životopis, ktorý zašlite na dole uvedenú emailovú adresu, prípadne poštou na adresu:
Jaf Holz Slovakia, s.r.o.
Personálne oddelenie
Hospodárska 448
919 51 Špačince

E-mail: alzbeta.spisakova@jafholz.sk
Tel.: +421 33 592 51 86

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vzdelanie s drevárskym zameraním výhodou, technické, stavebné, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

SŠ alebo VŠ vzdelanie drevárskeho, stavebného alebo technického zamerania veľkou výhodou, orientácia alebo prax s drevárskym sortimentom veľkou výhodou, komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, práca s PC, príjemné vystupovanie, schopnosť presadiť sa, zodpovednosť.

Spoločnosť Jaf Holz Slovakia, s.r.o. v súčastnosti zamestnáva 200 pracovníkov v 4 pobočkách (Špačince, Žilina, Sielnica, Ličartovce). Centrála firmy sídli v Špačinciach pri Trnave a dodávateľsky pokrýva oblasť západného, južného a stredného Slovenska. Prostredníctvom ďalšieho predajného skladu v Žiline, v Sielnici a v Ličartovciach je firma vlastným rozvozom schopná pokryť prakticky celé územie SR. Zo širokého sortimentu veľkoplošných materiálov, reziva a dýh, ktoré Jaf Holz ponúka a vďaka úzkej spolupráci s materskou fimou v oblasti produktov si vyberie každý vyrobca, ale aj spotrebiteľ. Naším základom sú dobre preškolení a motivovaní zamestnanci. Náš podnik sa vyznačuje stabilitou. Svoje kontaktné osoby poznáte a neustálu zmenu vedenia u nás nenájdete.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 3261345   Dátum zverejnenia: 5.12.2017