Referent obchodného rozvoja

Jadrová energetická spoločnosť Slovenska, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
3 000 EUR/mesiacVýsledná mzda bude prispôsobená vašej kvalifikácii na danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorý bude členom tímu nákupu v oblasti obnoviteľných zdrojov energie.

Čo bude vašou úlohou:

- Rozvíjať a implementovať stratégie pre obchodovanie s elektrickou energiou a optimalizovať nákupné procesy.

- Zabezpečiť súlad so zákonom o verejnom obstarávaní pri vykonávaní obchodných transakcií a nákupných aktivitách.

- Spolupracovať s tímami v rámci spoločnosti na zabezpečení efektivity a ziskovosti obchodných a nákupných operácií.

- Monitorovať trhové trendy a analyzovať príležitosti pre rast a rozvoj, najmä v oblasti nákupu a predaja elektrickej energie.

- Vyjednávať a uzatvárať obchody s key-partnermi a dodávateľmi, zabezpečovať najvýhodnejšie podmienky.

- Spravovať portfólio dodávateľov a hodnotiť ich výkonnosť na základe kvality, ceny a spoľahlivosti.

- Realizovať analýzu nákupných a predajných dát, vytvárať reporty pre manažment a navrhovať zlepšenia.

- Podieľať sa na plánovaní rozpočtu oddelenia a jeho dodržiavaní.

Aké výhody a benefity ponúkame?

​​- stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti
​​- flexibilná pracovná doba
​​- skrátený pracovný čas (37,5 hod/týždenne)
​​- možnosť príležitostnej práce z domu
​​- príspevok na stravovanie
​​- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
​​- ročná finančná odmena za splnenie pracovných cieľov
​​- profesijný a odborný rozvoj
- anglický jazykový kurz

Kandidáti, ktorých životopisy nás zaujmú, budeme pozývať na osobné stretnutie.

Tip pre Vás: Dobrý motivačný list zvýši vaše šance na postup do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysoká škola technického, právnického, ekonomického zamerania.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nákup

Počet rokov praxe

4

- Obchodovanie s elektrickou energiou

​- Znalosti a skúsenosti so zákonom o verejnom obstarávaní

​- Schopnosť vyjednávacích zručností, obchodného prístupu, uplatňovania taktiky obchodného rokovania.

​- Schopnosť porozumenia technickým špecifikáciám obchodného prípadu.

​- Rozhodnosť, dôslednosť, starostlivosť a zodpovednosť.

​- Aktívne vodičské skúsenosti.

- Komunikácia v anglickom jazyku

Jadrová energetická spoločnosť Slovenska, a.s. je obchodná spoločnosť vykonávajúca činnosti projektovej prípravy projektu nového jadrového zdroja a projektu obnoviteľných zdrojov energie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Vrbovská
E-mail: poslať životopis
ID: 4828657  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac