Junior špecialista na podporu projektov obnoviteľných zdrojov energie

Jadrová energetická spoločnosť Slovenska, a.s.

Miesto práce
Tomášikova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
5/2024
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiacmzda bude upravená na základe dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naštartuj svoju kariéru v dynamickom svete obnoviteľných zdrojov energie! Naša projektová spoločnosť, hľadá talentovaných a nadšených študentov vysokej školy zameraných na stavebné inžinierstvo a projektový manažment pre projekty udržateľného rozvoja.

Ponúkame ti:

- Príležitosť zapojiť sa do projektov, ktoré formujú budúcnosť obnoviteľnej energie.

- Možnosť získať praktické skúsenosti v projektovom manažmente a stavebných procesoch s dôrazom na udržateľnosť a inovácie.

- Spoluprácu s tímom skúsených špecialistov, kde tvoje nápady a práca majú skutočný vplyv.

- Získať neoceniteľné mentorstvo

- Perspektívu na trvalý pracovný pomer v prípade, že tvoje schopnosti a zanietenie nás presvedčia.

Čo od teba očakávame:

- Študenti s odborným zameraním na stavebníctvo, projektový manažment alebo príbuzné odbory.

- Záujem o oblasť obnoviteľných zdrojov energie a ich aplikáciu v praxi.

- Schopnosť kreatívneho riešenia problémov, dobré organizačné schopnosti a efektívna komunikácia.

- Ochotu učiť sa nové veci a prispievať k tímu svojimi nápadmi a prácou.

Hľadáme študentov na dohodu o brigádnickej práci študentov (max 20 hod / týždeň ) alebo na dohodu o pracovnej činnosti (max 10 hod / týždeň )
Počet hodín závisí od dohody.

Ak sa tešíš na výzvy a chceš byť súčasťou tímu, ktorý pracuje na prelomových projektov v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, posuň svoju kariéru dopredu s nami! Pošli nám svoj životopis a motivačný list, kde nám prezradíš, prečo sa chceš stať časťou našej spoločnosti. S tebou možno budeme budovať lepšiu budúcnosť!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Project - Základy

Vodičský preukaz

B

Jadrová energetická spoločnosť Slovenska, a.s. je obchodná spoločnosť vykonávajúca činnosti projektovej prípravy projektu nového jadrového zdroja a projektu obnoviteľných zdrojov energie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Vrbovská
E-mail: poslať životopis
ID: 4798028  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac