Špecialista majetkovo-právnych vzťahov

Jadrová energetická spoločnosť Slovenska, a.s.

Miesto práce
Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
ASSAP
2 800 EUR/mesiacVýsledná mzda bude prispôsobená vašej kvalifikácii na danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti v oblasti katastra nehnuteľností, majetkového vysporiadania, vynímania pozemkov, tak isto s prípravou, povoľovaním a realizáciou stavieb pre priemysel, investičnú výstavbu a infraštruktúru?

Stretol si sa s povoľovacím procesom podľa stavebného zákona a súvisiacich predpisov vr. získavania jednotlivých povolení nevyhnutných k povoleniu a realizácii stavieb? Pridaj sa k nám!

Stručná charakteristika hlavných činností / úloh:

- vedenie komplexnej dokumentácie a podkladov o právnych vzťahov k dotknutým nehnuteľnostiam;

- koordinácia a zabezpečovanie nákupu pozemkov, zriaďovanie vecných bremien;

- plánovanie finančných prostriedkov v oblasti MPV;

- evidencia geometrických plánov, kompletných výkupových elaborátov, znaleckých posudkov- práca s dokumentmi;

- identifikácia vlastníkov pozemkov, preverovanie správnosti údajov;

- príprava zmlúv, podávanie návrhov na zápis zmlúv do katastra nehnuteľností;

- znaleckých posudkov za účelom finančného vyrovnania majetkových a finančných nárokov vlastníkov;

- evidencia finančného vysporiadania záväzkov spoločnosti;

- príprava podkladov pre tvorbu rozpočtu spoločnosti;

- prehľad čerpania finančných prostriedkov spoločnosti;

- príprava podkladov pre objednávky a zmluvy voči dodávateľom;

- participácia na rokovaniach s vlastníkmi;

- príprava reportingu z postupu prác;

- kontrola plnenia zmluvných záväzkov dodávateľov;

- kontrola podkladov, výkazov výmerov a cien dodávateľských faktúr;

- zabezpečenie kontroly došlých faktúr, zabezpečenie vystavenia vystavených faktúr;

- spolupráca s ekonomicko/účtovným oddelením spoločníka pri účtovných prácach daňovníka(príprava podkladov pre daň z príjmu, nehnuteľnosti, ohlasovacie povinnosti správcovi dane) a spolupráca s audítorom;

- sledovanie plnenia harmonogramu;

- príprava návrhu opatrení;

Aké výhody a benefity ponúkame?​​​

- stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti
​​​- flexibilná pracovná doba
​​​- skrátený pracovný čas (37,5 hod/týždenne)
​​​- možnosť príležitostnej práce z domu
​​​- príspevok na stravovanie
​​​- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
​​​- ročná finančná odmena za splnenie pracovných cieľov
​​​- profesijný a odborný rozvoj
​​​- anglický jazykový kurz​​​

Informácie o výberovom konaní

Motivačný list zvýši vaše šance na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ stavebné, technické, II. Stupeň + 3 roky prax , SŠ stavebné, technické, + 6 rokov prax

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť katastrálneho zákona, stavebného zákona

- prax v organizácii vedenia komplexnej agendy väčšieho počtu zmlúv

- skúsenosti s rokovaním s orgánmi štátnej správy

- znalosť vyjednávacích techník vrátane prezentačných techník

- aktívna prax v odbore

- orientácia v projektovej dokumentácii

- znalosť SW MS Office, GIS (AutoCAD, Microstation ....)

- skúsenosti s projektovým riadením

Jadrová energetická spoločnosť Slovenska, a.s. je obchodná spoločnosť vykonávajúca činnosti projektovej prípravy projektu nového jadrového zdroja a projektu obnoviteľných zdrojov energie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Vrbovská
E-mail: poslať životopis
ID: 4798025  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac