Referent ekonóm / účtovník

Jadrová energetická spoločnosť Slovenska, a.s.

Miesto práce
Tomášikova, Bratislava
Termín nástupu
ASSAP
2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda bude prispôsobená vašej kvalifikácii na danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť, pôsobiaca v oblasti jadrovej energetiky a obnoviteľných zdrojov energie, hľadá do svojho tímu motivovanú a skúsenú osobu na pozíciu ekonóma/ekonómky financovania a účtovníctva. Ponúkame jedinečnú príležitosť zapojiť sa do práce v dynamickom odvetví. Ak hľadáte príležitosť vytvárať zmysluplný vplyv, vybudovať niečo veľké a podporovať rast a úspech spoločnosti, potom ste na správnom mieste. Ponúkame stimulujúce prostredie, kde môžete rozvíjať svoje schopnosti a ukázať čo vo Vás je.

​​Náplň práce:

-Vedenie registra cestovných príkazov v spoločnosti, kontrolovanie a schvaľovanie úplnosti predloženého vyúčtovania tuzemských cestovných príkazov a zahraničné cestovných príkazov.

- Kompletizovanie dokladov preukazujúcich spotrebu pohonných látok, iných prevádzkových nákladov užívateľmi OMV pred ich zaúčtovaním do účtovnej evidencie.

- Kontrolovanie a vyhodnocovanie vyhotovených mesačných vyúčtovacích dokladov o prevádzke os. motorového vozidla

- Organizovanie obehu a schvaľovania účtovných dokladov pred ich zaúčtovaním do účtovnej evidencie a vedenie operatívnej evidencie

- Vedenie splátkových kalendárov, platobných, tankovacích kariet alebo iných podkladov k uskutočneným hospodárskym operáciám, ku ktorým sa zo strany dodávateľa nevystavujú individuálne faktúry.

- Spracovanie podkladov na predpis pohľadávok - zrážky zamestnancom za bežné účtovné obdobie za nepeňažné príjmy v súvislosti s používaním služobného vozidla na súkromné účely a za spotrebu pohonných látok na súkromné jazdy.

- Zabezpečovanie a kompletizovanie podkladov pre vedenie neúčtovných evidencií o krátkodobom majetku pre externého spracovateľa agendy.

- Archivácia písomností za vecne príslušnú oblasť

-Spracovávanie účtovných dokladov pre externého spracovávateľa agendy.

-Vedenie operatívnej evidencie pohľadávok, kontrola úhrad, vymáhanie pohľadávok a vystavovanie upomienok.

- Plnenie operatívnych úloh súvisiacich s činnosťou úseku podľa pokynov nadriadených zamestnancov.

​Aké výhody a benefity ponúkame?

​- stabilná práca v prosperujúcej spoločnosti
​- flexibilná pracovná doba
​- skrátený pracovný čas (37,5 hod/týždenne)
​- možnosť príležitostnej práce z domu
​- príspevok na stravovanie
​- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
​- ročná finančná odmena za splnenie pracovných cieľov
​- profesijný a odborný rozvoj
​- anglický jazykový kurz​

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Outlook - Mierne pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

​- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita.
​- schopnosť aktívne riešiť problémy a zvládať záťažové situácie,
- dôraz na dôkladnosť a zameranie na detail.
- schopnosť pracovať v tíme a komunikovať efektívne.

Jadrová energetická spoločnosť Slovenska, a.s. je obchodná spoločnosť vykonávajúca činnosti projektovej prípravy projektu nového jadrového zdroja a projektu obnoviteľných zdrojov energie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4792267  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac