Project Manager Junior

Jacobs Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia projektov v oblasti prevádzky jadrovej elektrárne, dekontaminácie, nakladania s rádioaktívnym odpadom a likvidácie jadrovoenergetických zariadení pre zákazníkov v strednej a východnej Európe.
Analýza požiadaviek zákazníka, aplikácia požiadaviek a skúseností pri tvorbe technických správ, návrhov a pod.. Riadenie projektov, príprava podkladov na projekty, realizácia projektov.

Príspevok do DDS
Príspevok na rekreáciu
Flexibilný pracovný čas
Zaujímavé platové ohodnotenie zodpovedajúce schopnostiam uchádzačov
Príspevok na stravovanie poskytovaný nad rámec zákona
Stabilné pracovné miesto v dynamickom a perspektívnom kolektíve
Možnosť osobného rastu a vzdelávania
Spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok...)
Možnosť cestovať do zahraničia (konferencie, projekty, workshopy)

Informácie o výberovom konaní

CV anglicky + CV slovensky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor jadrová energetika výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosti v oblasti jadrovej energetiky, manažmentu rádioaktívnych odpadov a likvidácie jadrovoenergetických zariadení výhodou,
komunikatívnosť, samostatná práca, organizačné schopnosti

Jacobs Slovakia s.r.o. sa v roku 2020 stala súčasťou koncernu Jacobs Engineering Group Inc. Spoločnosť vznikla v roku 1992 ako špecializovaná firma pre dodávky služieb a zariadení v oblasti dekontaminácie a spracovávania rádioaktívnych odpadov.
Činnosť spoločnosti je založená na vývoji vlastných technológií a aplikačných zariadení a na predaji týchto produktov formou hmotnej dodávky alebo služieb. Cieľom je poskytovať komplexné a pokrokové služby, technológie, zariadenia, ktoré sú orientované podľa potrieb zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 812185  Dátum zverejnenia: 20.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac