900 - 1 000 EUR

Obchodný zástupca Prešov a okolie

JACOBS DOUWE EGBERTS SK s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
21.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa obchod a miluješ dobrú KÁVU? Bývaš v Prešove alebo blízskom okolí?

Tak potom hľadáme práve TEBA -nového kolegu, ktorý bude udržiavať a budovať vzťahy so zákazníkmi a poskytovať im komplexnú podporu v rámci zvereného region (Poprad, Prešov, Vranov nad Topľou)

Tvoj pracovný deň bude vyzerať takto:
• Pravidelná návšteva VO a MO v pridelenom regióne
• Zabezpečenie stálej prítomnosti produktov na regáloch
• Samostatné plánovanie a dojednávanie lokálnych promo aktivít na regionálnej úrovni
• Plnenie predajného plánu a distribúcie predaja
• Exekúcia dohodnutých aktivít a maximalizácia vizibility produktov
• Riadenie predaja prostredníctvom veľkoobchodných a transferových objednávok
• Plnenie úloh zadávaných nadriadeným v stanovených termínoch
• Precenenie expiračného tovaru
• Pravidelné zasielanie reportov požadovaných svojim nadriadeným

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 900,-EUR Brutto + kvartálne odmeny

• Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
• Dovolenka nad rámec zákona
• Príspevok na stravovanie
• Príspevok na Doplnkové dôchodkové poistenie
• Životné poistenie
• Auto aj na súkromné účely
• Mobilný telefón, notebook

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame:
• Perspektívnu, zaujímavú a zodpovednú prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
• Využitie doterajších skúsenosti a možnosť ďalšieho rozvoja a vzdelávania
• Priateľský pracovný tím

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• SŠ s maturitou
• Minimálne 2 roky praxe v obchode (rýchloobrátkový tovar alebo medzinárodná spoločnosť výhodou)
• Predajné zručnosti
• Príjemné vystupovanie a výborné komunikačné schopnosti
• Kontakty na regionálne centrály v pridelenej oblasti výhodou
• Skúsenosti s dojednávaním promo aktivít na regionálnej úrovni
• Dobrá uživatelská znalosť MS Office
• Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita a proaktívny prístup
• Vodičský preukaz sk. B, min. 2 roky praxe v riadení motorového vozidla

Spoločnosť JACOBS DOUWE EGBERTS SK s.r.o. vznikla v júli 2015 spojením 2 významných značiek Jacobs a Douwe Egberts. Na Slovensku zamestnáva cca 20 zamestnancov.

Spoločnosť JACOBS DOUWE EGBERTS je známa na slovenskom trhu najmä značkami Jacobs, Douwe Egberts, Tassimo, L'Or a Pickwick. Naše značky si užívajú spotrebitelia vo viac ako 80 krajinách sveta. Sme č. 1 alebo č. 2 v 18 krajinách Európy, Latinskej Ameriky a Austrálie. Dosahujeme ročné tržby 5 mld. eur.

V JACOBS DOUWE EGBERTS si myslíme, že je úžasné, čo všetko sa môže stať pri šálke kávy. Veríme, že každý si zaslúži kávu, ktorú miluje. Láska ku káve a čaju je veľkou súčasťou nášho každodenného života. Sme ambiciózny a kreatívny tím ľudí! Pridaj sa k nám.
Viac informácií o káve a našich produktoch, nájdeš na www.kavajacobs.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Pribinova 25
811 09 Bratislava
ID: 3435177   Dátum zverejnenia: 20.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900,-EUR Brutto + kvartálne odmeny