Asistent/ka predaja v značkovej predajni Helly Hansen Bory Mall Bratislava

JACHT s.r.o.

Miesto práce
Bory Mall, Lamač-Bratislava-Lamač-Lamač
Termín nástupu
dohodou
950 - 1 200 EUR/mesiac950 € hrubá mzda + pohyblivé zložky a odmeny, v priemere 1200-1300 € brutto/mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš predávať naozaj dobrý tovar? Taký, ktorý je na trhu už od roku 1877? Si nadšenec technológií, ktoré umožnia byť zákazníkovi aktívny za každého počasia? Tak potom hľadáme práve teba! Poď k nám na prvú "vlajkovú loď" značky Helly Hansen na Slovensku.
Tvojou prácou bude:
- predaj a poradenstvo zákazníkom
- komunikácia so zákazníkmi
- práca s pokladňou
- starostlivosť o predajňu
- merchandising

nákup tovaru za zvýhodnené ceny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

príjemné vystupovanie
komunikatívnosť
záujem o šport a športový tovar
zodpovednosť - poriadok musí byť
schopnosť tímovej práce
chuť do práce
prax v obchode vítame - ale zaučíme

Spoločnosť JACHT s.r.o. prevádzkuje prvú "vlajkovú loď" - predajňu značky Helly Hansen v Bory Mall Bratislava. Značka Helly Hansen bola založená v Nórsku už v roku 1877, vyvíja oblečenie ako kombináciu škandinávskeho dizajnu a poznatkov čerpaných zo života v jedných z najtvrdších podmienok na Zemi. Ako prvá uviedla na svetový trh nepremokavé tkaniny. Helly Hansen je svetovým lídrom v oblasti oblečenia pre plachtenie a jachtárov, vášnivých lyžiarov či horských vodcov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4057873  Dátum zverejnenia: 24.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac