Administratívny pracovník - letná i dlhodobá brigáda pre študentov

Jablotron Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Sasinkova 14, 010 01 Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,95 EUR/hod.+ mesačný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vybavovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich hovorov na zákazníckej linke

- Starostlivosť o zákazníkov a zmluvných partnerov

- Technicky orientovaní kandidáti môžu poskytovať poradenstvo našim montážnym partnerom

- Administratívne spracovanie došlých otázok a žiadostí

- Administratívne spracovanie požiadaviek našich zákazníkov

- Registrácia zmlúv a ich dodatkov

- Hodinová mzda vo výške 5,95 EUR/hod a motivačné finančné bonusy viazané na dosiahnuté

pracovné výsledky

- Dlhodobú brigádu s pružnou pracovnou v čase 08:00 – 17:00 hod. počas pracovných dní,

v centre Žiliny

- Občerstvenie na pracovisku

- Školenia na náklady spoločnosti, možnosť prechodu na hlavný pracovný pomer a kariérny rast

- Možnosť získať stabilnú prácu v úspešnej spoločnosti s dobrou perspektívou

- Práca v malom tíme s dynamicky sa vyvíjajúcimi procesmi

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

- Študent/ka dennej formy vysokoškolského štúdia, ktorý nedovŕšil 26 rokov veku

- Zodpovednosť, spoľahlivosť a aktívny prístup

- Dobré komunikačné zručnosti

- Skúsenosti s telefonickou komunikáciou so zákazníkmi vítané

Spoločnosť vykonáva bezpečnostné a technické služby na území celého Slovenska.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Tereza Křížková
Tel.: +421903686869
E-mail: poslať životopis
ID: 4828169  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,95 EUR/hod.