Účtovník – junior

Jablotron Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Sasinkova 14, 010 01 Žilina
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac- osobný príspevok až do výšky 20 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie účtovných dokladov, evidencia a účtovanie dodávateľských

faktúr

- Evidencia a účtovanie odberateľských faktúr

- Účtovanie vyúčtovaní a služobných ciest

- Účtovanie majetku a odpisov, interných dokladov, pokladničných operácií

- Účtovanie výpisov z banky

- Účtovanie vybraných pohybov a dokladov pod dohľadom senior účtovníka

spoločnosti

- Príprava úhrad z bankových účtov spoločnosti

- Kontrola splatnosti dodávateľských faktúr

- Dohľad nad pohľadávkami spoločnosti vrátanie telefonickej komunikácie so

zákazníkmi

- Účasť pri auditoch

- Vypracovávanie a odosielanie všetkých štatistických zisťovaní pre Štatistický

úrad SR

- Pracovisko v Žiline

- Fixná mzda a motivačné finančné bonusy viazané na dosiahnuté pracovné

výsledky

- Dlhodobé investičné úspory zo zisku holdingovej spoločnosti (priemerne

4.760 EUR na zamestnanca ročne)

- Príspevok na stravovanie plne hradený zamestnávateľom 4,34 EUR / zmena

= cca 990 EUR ročne

- Dovolenka 25 dní + 2 dni vianočného voľna

- Občerstvenie na pracovisku a teambuildingy

- Stabilná práca v úspešnej a rastúcej skupine JABLOTRON

- Možnosť využitia rekreačných objektov – chát v atraktívnych turistických

oblastiach

- Školenia na náklady spoločnosti a možnosť kariérneho rastu

- Práca v malom tíme s dynamicky sa vyvíjajúcimi procesmi

- Zľava na nákup produktov/služieb holdingu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- stredoškolské/univerzitné vzdelanie v oblasti účtovníctva alebo rekvalifikácia v účtovníctve
- užívateľská práca s programy Outlook, Excel, Word, PowerPoint
- pracovitosť, dynamika
- samostatnosť, dôslednosť, zodpovednosť

Spoločnosť vykonáva bezpečnostné a technické služby na území celého Slovenska.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Tereza Křížková
Tel.: +421903686869
E-mail: poslať životopis
ID: 4776067  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac