Péče o obchodní partnery a VIP zákazníky

Jablotron Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
1 000 EUR/mesiac- mesačne variabilná zložka za plnenie cieľov až do výšky 800 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Ssamostatná obchodní činnosť v teréne, alebo v kancelárii
- Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí (B2B a B2C)
- Budovanie a rozvíjanie vzťahov so zákazníkmi
- Spolupráca so sieťou montážnych partnerov
- Spracovanie ponúk, zmlúv a vedenie administratívnych záznamov.
- Zodpovednosť za obchodné výsledky
- Prezentácia našich produktov a služieb

- Fixná mzda a motivačné finančné bonusy viazané na dosiahnuté pracovné výsledky

- Dlhodobé investičné úspory zo zisku holdingovej spoločnosti (priemerne 4.760 EUR na zamestnanca ročne)

- Príspevok na stravovanie plne hradený zamestnávateľom 4,34 EUR / zmena = cca 990 EUR ročne

- Dovolenka 25 dní + 2 dni vianočného voľna

- Občerstvenie na pracovisku a teambuildingy

- Stabilná práca v úspešnej a rastúcej skupine JABLOTRON

- Možnosť využitia rekreačných objektov – chát v atraktívnych turistických oblastiach

- Školenia na náklady spoločnosti a možnosť kariérneho rastu

- Práca v malom tíme s dynamicky sa vyvíjajúcimi procesmi

- Zľava na nákup produktov/služieb holdingu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- do tímu obchodných manažérov
- kandidát so stredoškolským vzdelaním
- min. 2 roky prax v predaji produktov alebo služieb
- aktívny obchodný prístup, profesionálne znalosti produktov budú doplnené
- vynikajúce komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- technické myslenie výhodou
- schopnosť viesť partnerské obchodné rokovania a dlhodobú starostlivosť o klientov
- spoľahlivosť, nezávislosť, presnosť
- vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť vykonáva bezpečnostné a technické služby na území celého Slovenska.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4775499  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac