1 000 - 1 300 EUR

Architekt/ kreatívny architekt

JA AR s.r.o.

Miesto práce
Čajakova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.6.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je kreativita neodeliteľnou súčasťou tvojej práce? Sú nové a originálne riešenia cieľom Tvojho hľadania? Ak áno ateliér JA AR hľadá kreatívneho architekta/architektku presne ako ty do svojho tímu.

Náplnňou práce bude:
• práca na návrhoch exterieru aj interiéru
• každodenná práca na projektoch nevšedného charakteru
• zodpovednosť za profesionálne, jedinečné a kreatívne výstupy
• komunikácia s klientmi a subdodávateľmi
• dohľad nad správnou implementáciou navrhnutých riešení

Potrebné znalosti:
• AutoCAD
• Revit
• SketchUP
• Adobe Illustrator
• Adobe Photoshop

Vieme Vám ponúknuť:
• Prácu na veľkých projektoch
• Stále nové výzvy
• Prácu v profesionálnom tíme
• Priateľský kolektív
• Stabilnú prácu s možnosťou kariérneho rastu
• Moderné zázemie stabilnej spoločnosti

Ak sme Vás zaujali pošlite Vaše CV a stručné portfólio na [email protected]

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000,- € (finálna suma sa bude odvíjať od skúseností kandidáta)

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky našej spoločnosti.
Výberové konanie zahŕňa aj spracovanie dotazníkov, ktoré budú zaslané iba vybratým uchádzačom.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra a stavebníctvo

Ostatné znalosti

Autodesk Revit Architecture - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
SketchUp - základy
Adobe Illustrator - základy
Adobe Photoshop - základy

Ateliér JA AR sa zaoberá projektovaním, poradenstvom a inžinierskou činnosťou vo všetkých stupňoch spracovania architektonicko-stavebného diela. Ďalej zastrešuje všetky činnosti od návrhu až po realizáciu architektonického projektu.
Naša spoločnosť sa zameriava sa na veľké projekty, či už na Slovensku alebo v zahraničí.
K najúspešnejším realizáciám na Slovensku sa radia také projekty ako napr. Shopping Center Aupark Bratislava, Hotel Mercure, Malý trh, Apollo 2, M-park a okrem toho mnoho iných známych stavieb aj v zahraničí, napríklad Švajčiarsko, Chorvátsko a iné, celkovo viac ako 1 milión m2 projekčných prác.

Čajakova 18
811 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Jančina
E-mail: poslať životopis
ID: 3651363   Dátum zverejnenia: 24.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000,- € (finálna suma sa bude odvíjať od skúseností kandidáta)