Reagujte bez životopisu

Čašník s inkasom do Mníchova so super trinkgelt 4000-5000 eur !

J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o.

Miesto práce
Mníchov, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
3 500 EUR/mesiac+ komplet všetky príplatky a povinné zápočty platné v Nemecku + ubytovanie zadarmo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TOP PONUKA PRE ČAŠNÍKOV - Hľadajú sa čašníci s inkasom na tradičný veľmi pekný historický Bavorský Wirtshaus priamo na pešej zóne na námestí Marienplatz v Mníchove, 2000€ netto + TOP tringelty 2000-3000 eur
Možnosť zarobiť cca 4000-5000 eur mesačne !
80331 Mníchov, Nemecko
Od 2000€ netto + TOP tringelty !!! (2000-3000 eur)
Vždy je možná dohoda, alebo pripomienkovanie výplat – my sme tu pre vás, nie vy pre nás, preto stačí napísať, koľko si predstavujete, alebo rovno v skúšobnej dobe vypýtať viac
Jedná sa o tradičný, historický Wirtshaus priamo na najväčšom Mníchovskom námestí Marienplatz
Pracuje sa 6 dní v týždni
Nástup čím skôr, ihneď možné
Celoročná práca, dá sa ale dohodnúť aj na sezóne
Ubytovanie 15 minút metrom, električkou, vlastná kúpeľňa a WC na izbe
Auto nie je potrebné, v Mníchove je skôr na príťaž
Strava zabezpečená
360 miest na sedenie na 2 podlažiach vnútri a 100 miest na terase
Moderná bavorská kuchyňa, a la carte, akcie, terasa
Medzinárodný kolektív (Nemecko, Rakúsko, Maroko, Chorvátsko)
Obsluha cca 20 zamestnancov
Pravidelné tímové akcie a školenia
Nemecká pracovná zmluva s Nemeckou Leasing/cateringovou firmou. Žiadne presuny - pravidelné prac. miesto. Neposielajú vás každý deň inde!!
Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
Naše referencie hovoria za nás ! JOB4GASTRO

Ubytovanie zadarmo
pravidelné pracovisko
super tím
top referencie
top prepitné

Požadujeme Životopis v Nemeckom jazyku s aktuálnou foto tváre

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Nemecká Cateringová a leasingová spoločnosť pôsobiaca prevažne v Mníchove.Top kvalita

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, cestovný ruch, obchodná

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Nemčina a prax potrebná
dá sa veľmi dobre zarobiť ale je aj veľa práce

Spoločnosť sa zaoberá Recruitment-om, resp. náborom zamestnancov pre zahraničné spoločnosti v Nemecky hovoriacich krajinách. Spoločnosť je absolútne bez poplatkov a iných obmedzení.Pracovné zmluvy majú uchádzači priamo so zamestnávateľom, u ktorého začne pracovať.Spolupracujeme so zahraničnými náborovými spoločnosťami, a tým pádom zaručujeme každému žiadateľovi, všetky právne náležitosti pracovného pomeru v tej danej krajine , podľa platnej legislatívy v danej krajine.Uchádzanie sa zamestnania v gastronómii cez našu spoločnosť , záujemcom odpadajú povinnosti sa zamestnať v personálnej agentúre,odpadajú rôzne poplatky a zmluvy.
ID: 4572055  Dátum zverejnenia: 4.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac