Hľadáme moderného človeka čo vie behať na sociálnych sieťach do kancelárie v Ružomberku

J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o.

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
400 - 600 EUR/mesiacSkrátený min.400 brutto + bonusy ( 90 hodín mesačne) Živnosť dohoda(môžete ponúknuť) Stáž 250 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent, brigádnik, stážista, to je jedno...Hľadáme do tímu v Ružomberku nového človeka.Niekoho moderného kto vie behať po sociálnych sieťach.
Niekoho kto vie robiť grafiku, poprípade vlastné videá, kto vie ako fungujú skupiny a jednoducho niekoho kto sa chce živiť s tým že je denno denne na sieťi nalepený a pridáva inzeráty, videjká, posty..

Ak vieš robiť aj Google reklamu a FB, INSTA tak ešte lepšie...

Ak vieš spojiť Sociálne sieťe, reklamu a pomoc pre ľudí čo hľadajú prácu tak ideálny stav..

Viac o nás na www.job4gastro.sk
Ak sa chceš pridať do tímu, neváhaj nás kontaktovať.

práca v našej pobočke v Ružomberku
laptop, firemný fon, super tím s perfektnými referenciami , šef ktorý nebreše a mnoho iného

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra pre zahraničie

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Chorvátsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Expert (C2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Rumunský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Spoločnosť sa zaoberá Recruitment-om, resp. náborom zamestnancov pre zahraničné spoločnosti v Nemecky hovoriacich krajinách. Spoločnosť je absolútne bez poplatkov a iných obmedzení.Pracovné zmluvy majú uchádzači priamo so zamestnávateľom, u ktorého začne pracovať.Spolupracujeme so zahraničnými náborovými spoločnosťami, a tým pádom zaručujeme každému žiadateľovi, všetky právne náležitosti pracovného pomeru v tej danej krajine , podľa platnej legislatívy v danej krajine.Uchádzanie sa zamestnania v gastronómii cez našu spoločnosť , záujemcom odpadajú povinnosti sa zamestnať v personálnej agentúre,odpadajú rôzne poplatky a zmluvy.
ID: 4473308  Dátum zverejnenia: 25.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 400 EUR/mesiac