Montážnik / Montér

JUSTUR, spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Turá
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 000 EUR/mesiacPlatové rozpätie 700 - 1000,- Eur brutto. Finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž častí strojov - montážnych podskupín podľa technickej dokumentácie
Montáž strojných komponentov, zariadení
Zapájanie pneumatických a hydraulických systémov podľa schém
Vykonáva ručné práce (vŕtanie, rezanie závitov, ohýbanie)
Montáž zariadení u zákazníka (vrátane vykonávania servisu a opráv po celom svete)
Zabezpečuje odovzdanie zariadenia podľa technických parametrov, zodpovednosť za odstránenie odchýlok
Spolupráca s odbornými úsekmi (technológia a pod.)

Motivujúce ohodnotenie
Jednozmenná prevádzka
Široký sociálny program s podporou kultúry, športu a regenerácie (masáže, plávanie, príspevky na dovolenky)
Výrazný príspevok na teplú stravu, pracovník platí iba 0,30 Eur za kompletné jedlo
Príspevok na očkovaciu vakcínu proti chrípke
Príspevky v prípade významných životných udalostí
Dovolenka naviac
Dodatkové dôchodkové poistenie 3% z hrubej mzdy
Poskytovanie bezúročných pôžičiek
Vitamínové balíčky
Zaujímavá a pestrá pracovná náplň
Skvelý pracovný kolektív v kultúrnom prostredí
Možnosť profesijného a odborného rastu

Informácie o výberovom konaní

Odpoveď zasielame iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Prirodzená autorita
Manuálna zručnosť, samostatnosť, zodpovednosť
Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
Anglický alebo Nemecký jazyk výhodou

Stabilná súkromná výrobná spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou špeciálnych zariadení (svetový líder v danej oblasti). Na trhu pôsobíme od roku 1992.
Výskum, vývoj, konštrukcia a výroba jednoúčelových strojov:
- skúšobné zariadenia
- zariadenia a technológie pre výrobcov injekčných ihiel
- montážne a manipulačné zariadenia
Export produkovaných strojov a technológií predstavuje viac ako 90% do celého sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3092082  Dátum zverejnenia: 20.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 000 EUR/mesiacPlatové rozpätie 700 - 1000,- Eur brutto. Finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.