Konštruktér - strojár

JUSTUR, spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Turá
Termín nástupu
ASAP
Platové rozpätie od 1300,- Eur brutto. Finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj a konštruovanie jednoúčelových strojov a zariadení
Vytváranie 3D modelov a výkresovej dokumentácie pre výrobu
Spolupráca pri oživovaní strojov
Skúšanie strojov, vývoj technológie
Technická podpora pri zavádzaní zariadení do prevádzky
Aktívna práca v rámci celého projektového tímu
Pozícia zahŕňa občasné cestovanie pri inštalácii zariadení u rôznych zákazníkov vo svete

Motivujúce ohodnotenie
Široký sociálny program s podporou kultúry, športu a regenerácie (masáže, plávanie, príspevky na dovolenky)
Výrazný príspevok na teplú stravu, pracovník platí iba 0,30 Eur za kompletné jedlo
Príspevok na očkovaciu vakcínu proti chrípke
Príspevky v prípade významných životných udalostí
Dovolenka naviac
Dodatkové dôchodkové poistenie 3% z hrubej mzdy
Poskytovanie bezúročných pôžičiek
Vitamínové balíčky
Zaujímavá a pestrá pracovná náplň
Skvelý pracovný kolektív v kultúrnom prostredí
Možnosť profesijného a odborného rastu

Informácie o výberovom konaní

Odpoveď zasielame len vybraným uchádzačom !!!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Pro/ENGINEER - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inovačné myslenie
Schopnosť komplexného pohľadu na riešenie zadania
Komunikatívnosť
Záujem o novinky z technickej oblasti
Schopnosť práce v tíme i samostatne
Zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť
Technické a analytické myslenie
Creo, (Pro/ENGINEER) P/E, prípadne iný 3D CAD systém
Vedomosti v oblasti prietoku kvapalín vítané
Znalosť nemeckého jazyka výhodou

Stabilná súkromná výrobná spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou špeciálnych zariadení (svetový líder v danej oblasti). Na trhu pôsobíme od roku 1992.
Výskum, vývoj, konštrukcia a výroba jednoúčelových strojov:
- skúšobné zariadenia
- zariadenia a technológie pre výrobcov injekčných ihiel
- montážne a manipulačné zariadenia
Export produkovaných strojov a technológií predstavuje viac ako 90% do celého sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2002612  Dátum zverejnenia: 25.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové rozpätie od 1300,- Eur brutto. Finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.