Účtovník/Účtovníčka junior

J&T SERVICES SR, s.r.o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Staré Mesto
Termín nástupu
ASAP resp. najneskôr od 1.10.2021
1 300 EUR/mesiacod 1.300 € brutto (v zložení: základná mzda od 1170.- € brutto a osobné ohodnotenie od 130.- € brutto priznané zamestnancovi od prvého dňa uzatvorenia pracovného pomeru) + 2 x ročne bonusy do výšky 100% mzdy. Finálna výška mzdy sa bude odvíjať od dosiahnutého vzdelania a predchádzajúcich odborných skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom malom pracovnom tíme bude nový kolega/yňa zabezpečovať na pozícii účtovníka nasledovné činnosti:

- komplexné spracovanie účtovníctva spoločnosti pod vedením teamleadera,
- kontrola a zaúčtovanie vystavených a prijatých faktúr, spracovanie pokladničných dokladov a ich účtovanie,
- zaúčtovanie bankových výpisov,
- účtovná evidencia majetku,
- príprava podkladov pre daňového poradcu v súvislosti so spracovaním priznania k DPH, dani z príjmov a iných daní.
- príprava podkladov pre audit spoločnosti a spolupráca s audítorom pri audite spoločnosti,
- vedenie evidencie, archivácia dokladov,
- iné administratívne práce spojené s pridelenou agendou.

Čo vám ponúkame:
- príjemné exkluzívne business pracovné prostredie,
- 5 dní dovolenky navyše,
- platené sick days,
- odborné vzdelávanie,
- príspevok zamestnávateľa vo výške 400,- € ročne na rôzne rekreačné pobyty, kultúru, šport, beauty, gastro a iné,
- príspevok zamestnávateľa na jazykové vzdelávanie podľa vlastného výberu,
- množstvo teambuildingových aktivít rôzneho zamerania,
- zvýhodnené bankové produkty prostredníctvom J&T Banky, prípadne Poštovej banky,
- možnosť pohyblivej pracovnej doby.

Vopred ďakujeme kandidátom za všetky zaslané životopisy. Po skončení výberového konania ich nebudeme naďalej archivovať.
Do výberového konania budeme pozývať vybraných uchádzačov spĺňajúcich zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo, ekonómia, v prípade VŠ - účtovníctvo a audítorstvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

samostatné vedenie komplexného účtovníctva

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od vás budeme očakávať:
- pri stredoškolskom vzdelaní aspoň 3 ročnú prax v komplexnom vedení účtovníctva spoločnosti,
- v prípade vysokoškolského vzdelania ukončeného v odbore účtovníctvo a audítorstvo privítame aj absolventov,
- znalosť účtovníctva komplexne, nielen čiastkové účtovné operácie,
- orientovanie sa v aktuálnej daňovej a účtovnej legislatíve,
- zodpovedný a aktívny prístup k práci,
- samostatné rozhodovanie a orientácia na detail.

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb dodávateľským spôsobom.
ID: 4153623  Dátum zverejnenia: 2.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac