Recepčná - hlavná recepcia J&T

J&T SERVICES SR, s.r.o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
850 EUR/mesiacod 850,- € brutto (765 € základná zložka mzdy + 85 € osobné ohodnotenie na pozícii priznané od začiatku PP) + príplatky + 13. a 14. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie návštev
- poskytovanie základných informácii o spoločnosti
- vybavovanie telefonátov a e-mailovej komunikácie
- preberanie a spracovanie došlej a odchádzajúcej pošty (evidencia, rozdeľovanie)
- organizácia stretnutí
- plnenie administratívnych a ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného

Jedná sa o prácu na hlavnej recepcii vo vstupnej hale budovy J&T Banky a v prípade potreby aj na menších recepciách v rámci budovy. Pracuje sa len počas pracovného týždňa, nie cez víkendy

Práca na hlavnej recepcii v režime:
1. smena - 7:00 - 15:15
2. smena - 8:30 - 16:45
3. smena - 10:45 - 19:00
/úväzok 7,75 hod./

- členstvo v exkluzívnom vernostnom programe banky Magnus,
- príspevok zamestnávateľa vo výške 400,- € ročne na relax, rekreáciu, šport, zážitky, gastro, nákup rôznych tovarov (knihy, elektro a i.),
- 5 dní dovolenky naviac,
- platené sick days,
- príspevok na oblečenie "ošatné" 240 € ročne
- odborné vzdelávanie súvisiace s výkonom pozície,
- množstvo zaujímavých voľnočasových aktivít organizovaných zamestnávateľom,
- stravné lístky v hodnote nad rámec Zákonníka práce (stravovacia karta)
- zvýhodnené bankové produkty.

Pracovná pozícia sa obsadzuje na dobu určitú, s možnou perspektívou predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú.

V prípade záujmu, prosím, posielajte Vaše CV e-mailom v slovenskom jazyku. Na osobný pohovor budeme pozývať a následne kontaktovať iba tých kandidátov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá.
Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme všetko dobré v pracovnom i súkromnom živote.
Po skončení výberového konania nebudú životopisy archivované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax na relevantnej pracovnej pozícii

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od úspešného kandidáta/tky na tejto pracovnej pozícii budeme očakávať:
- príjemné vystupovanie a reprezentatívny vzhľad
- anglický jazyk - základná komunikatívna úroveň pomocou i ústnou formou
- predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii budú výhodou
- samostatnosť a precíznosť
- zodpovednosť a dôslednosť
- organizačné schopnosti
- komunikatívnosť
- diskrétnosť

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb dodávateľským spôsobom.
ID: 4152474  Dátum zverejnenia: 31.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac