Máš dobrý odhad na ľudí? Baví ťa komunikácia? Ak áno, možno budeš náš nový špecialista výberu zamestnancov.

J&T SERVICES SR, s.r.o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, resp. dohoda
1 300 EUR/mesiacKonečná výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta. Ďalšie mzdové benefity: 2 x ročne bonusy až do výšky 100% platu (tzv. 13. a 14. plat), ktoré sú vyplácané na základe hospodárskych výsledkov spoločnosti a vyhodnotenia pracovného výkonu zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa komunikácia? Máš dobrý odhad na ľudí?
Máš prehľad o trhu práce? Si organizačný typ?
Ak áno, hľadáme práve teba a tvojou úlohou bude:

- komplexné zastrešovanie procesu výberu nových zamestnancov podľa zadaní a požiadaviek riaditeľov odborov alebo iných zodpovedných osôb (výber zamestnancov sa realizuje pre rôzne spoločnosti patriace do skupiny J&T, ale najmä pre J&T Banku SR),
- zabezpečovanie pravidelného monitoringu uchádzačov o zamestnanie prostredníctvom pracovných portálov,
- samostatné vedenie výberových konaní,
- komplexná komunikácia s uchádzačmi o prácu,
- vedie evidencie o výberových konaniach,
- podieľanie sa na tvorbe a aktualizácii personálnych plánov,
- spolupráca pri personálnych prieskumoch v súčinnosti s externými agentúrami,
- komunikácia s personálnymi a vzdelávacími agentúrami, vysokými školami a pod.,
- reporting podľa pokynov priameho nadriadeného,
- podieľanie sa na HR projektoch - najmä z oblasti vzdelávania, ale aj rôzne iné.

Našej novej kolegyni/kolegovi ponúkame stabilnú pracovnú pozíciu, možnosť odborného rastu, samostatnosť, príjemné a moderné pracovné prostredie na brehu Dunaja, pohodový pracovný tím a balík zaujímavých zamestnaneckých výhod a benefitov ako najmä:

- členstvo v exkluzívnom vernostnom programe banky – klub Magnus,
- príspevok zamestnávateľa vo výške 400,- € ročne na relax, rekreáciu, šport, zážitky, gastro, beauty, nákup rôznych tovarov (knihy, elektro a pod.),
- 5 dní dovolenky naviac,
- platené sick days,
- odborné vzdelávanie súvisiace s výkonom pozície,
- teambuildingové aktivity
- množstvo zaujímavých voľnočasových aktivít organizovaných zamestnávateľom,
- zvýhodnené bankové produkty
- zamestnaneckú knižnicu,
- príspevok zamestnávateľa na jazykové vzdelávanie podľa vlastného výberu

Pracovná pozícia sa obsadzuje na dobu určitú, počas čerpania materskej a rodičovskej dovolenky, s možnou perspektívou predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú.
Výhodou je možný termín nástupu ihneď. V prípade dohody je možný aj skrátený pracovný úväzok.

V prípade záujmu, prosím, posielajte Vaše CV e-mailom v slovenskom jazyku. Na osobný pohovor budeme pozývať a následne kontaktovať iba tých kandidátov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá.
Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme všetko dobré v pracovnom i súkromnom živote.
Po skončení výberového konania nebudú životopisy archivované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Od úspešného kandidáta/tky na tejto pracovnej pozícii budeme očakávať:

- vysokoškolské vzdelanie v oblasti HR,
- minimálne 2 ročná skúsenosť na relevantnej pracovnej pozícii spojenej s výbermi zamestnancov,
- základná znalosť Zákonníka práce,
- znalosť inej legislatívy v oblasti HR,
- skúsenosti s vedením a vyhodnocovaním pracovných pohovorov (výhodou bude skúsenosť s obsadzovaním pracovných pozícií v segmente bankovníctvo),
- komunikatívna znalosť anglického jazyka bude veľkou výhodou,
- výborné komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti, spoločenské vystupovanie, diskrétnosť a empatia.

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb dodávateľským spôsobom.
ID: 4147658  Dátum zverejnenia: 23.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac