Firemná recepčná J&T - brigáda pre VŠ študentov/tky

J&T SERVICES SR, s.r.o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 8, 811 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopĺňame tím našich kolegýň pracujúcich na dohodu na pozícii firemnej recepčnej.
Hľadáme novú kolegynku/kolegu, ktorá má záujem si privyrobiť počas štúdia a zároveň získať administratívne skúsenosti z príjemného a zároveň dynamického bankového prostredia.

Hlavnou pracovnou náplňou bude:
- prijímanie návštev,
- vybavovanie telefonátov a e-mailovej komunikácie,
- preberanie a spracovanie došlej a odchádzajúcej pošty, jej evidencia a rozdeľovanie,
- organizácia stretnutí,
- starostlivosť o zasadacie miestnosti, copy roomy, zamestnanecké kuchynky
- príprava občerstvenia pre klientov
- plnenie ďalších administratívnych úloh podľa potrieb a pokynov nadriadeného.

Jedná sa o prácu na hlavnej recepcii alebo na menších recepciách v rámci budovy podľa aktuálnej potreby.
- Štandardná pracovná doba hlavnej recepcie je 7:00 – 19:00
- Štandardná pracovná doba poschodových recepcií je 8:00 – 17:00

Počet odpracovaných hodín bude závisieť od vzájomnej dohody (počet odpracovaných hodín nie je fixne daný, bude vždy závisieť od potrieb zamestnávateľa). Preto uprednostníme kandidáta/tku, ktorý/á je časovo flexibilný/á a má možnosť dostaviť sa do práce aj v priebehu dňa. Jedná sa vždy o prácu len počas pracovného týždňa, nie cez víkendy. Bližšie informácie dostanú uchádzači na pohovoroch.

Pozícia je vhodná najmä pre študentky/študentov VŠ.
Uprednostníme kandidátky/kandidátov, ktoré môžu nastúpiť čo najskôr.

Čo vám ponúkame:
- prácu v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti na brehu Dunaja,
- príjemné exkluzívne business pracovné prostredie,
- mladý a veselý pracovný kolektív,
- možnosť dlhodobej spolupráce.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Vaše životopisy môžete zasielať cez kontakt nižšie, pripojená fotografia poteší :-)
Kontaktovať a na osobné pohovory budeme pozývať vybraných uchádzačov.
Po skončení výberu budú všetky životopisy skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Čo budeme od vás očakávať:
- dobrú náladu, pozitívny prístup,
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie,
- predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii budú veľkou výhodou,
- aktívny, zodpovedný a dôsledný prístup k pracovným úlohám,
- flexibilita,
- komunikatívnosť no zároveň diskrétnosť,
- schopnosť rýchlo sa adaptovať a odolnosť voči stresu,
- bežnú znalosť práce s PC (balík MS Office, internet)
- dodržiavanie dresscodeu.

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb dodávateľským spôsobom.
ID: 4099396  Dátum zverejnenia: 20.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.