Teamleader IT oddelenia

J&T SERVICES SR, s.r.o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Staré Mesto
Termín nástupu
asap/dohodou
2 800 EUR/mesiacMzda na tejto pracovnej pozícii bude od 2.800,- € (základná mzda od 2.520 € + osobné ohodnotenie od 280 € prináležiace ihneď odo dňa nástupu do PP). Finálna výška mzdy bude závisieť od skúseností vybraného kandidáta/tky. 2x ročne možnosť vyplatenia bonusov do výšky 100% mzdy, a to na základe interných predpisov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účelom tejto pracovnej pozície bude podpora aplikačného chodu a rozvoja ICT infraštruktúry skupiny.

Hlavné povinnosti zamestnanca na tejto pracovnej pozícii:
- stanovuje stratégiu a politiku informačných systémov v rámci organizácie,
- organizuje, koordinuje a kontroluje operatívnu činnosť podriadených zamestnancov,
- vytvára personálnu koncepciu odboru s cieľom efektívneho zaistenia požadovaných ICT služieb,
- systematicky personálne pracuje s podriadenými pracovníkmi, plánuje a organizuje ich odborný rozvoj,
- analyzuje vývoj a nové trendy v oblasti ICT,
- formuluje systémové požiadavky organizácie (SW, HW, štruktúra ICT),
- formuluje procesné požiadavky organizácie (aplikácie, SW, HW, štruktúra ICT),
- realizuje a konzultuje nastavenie parametrov bezpečnosti a compliance, doporučenia auditu,
- vytvára interné smernice pre jednotlivé celky organizácie v oblasti ICT,
- reprezentuje organizáciu na jednaniach s dodávateľmi informačných systémov, služieb a technológií,
- spolupracuje s ostatnými odbormi organizácie,
- zaisťuje funkčnosť interných informačných systémov organizácie,
- je zodpovedný za dodržiavanie parametrov dostupnosti a kvality podľa definovaných SLA,
- je zodpovedný za dodržiavanie schválených predpisov spoločnosti,
- analyzuje efektívnosť informačného systému, jeho spoľahlivosť a výkonnosť,
- koordinuje vedenie príslušnej dokumentácie,
- pripravuje a vyhodnocuje ročný finančný plán odboru,
- riadi a kontroluje bezpečnosť a hygienu práce.

ČO VÁM U NÁS PONÚKNEME:
Stabilnú a perspektívnu pozíciu, nadštandardné a príjemné pracovné prostredie na brehu Dunaja a množstvo benefitov:
- najmä mladý, pohodový pracovný kolektív :)
- príspevok zamestnávateľa do výšky 400,- € ročne na relax, rekreáciu, šport, zážitky, gastro, knihy, elektroniku a pod.,
- 5 dní dovolenky naviac,
- platené sick days,
- zamestnanecká knižnica,
- odborné vzdelávanie,
- množstvo zaujímavých voľnočasových aktivít organizovaných zamestnávateľom,
- stravné lístky v hodnote nad rámec Zákonníka práce.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať len uchádzačov spĺňajúcich zadané kritériá. Ostatným kandidátom ďakujeme a prajeme veľa úspechov v pracovnom, ale i súkromnom živote. Po skončení výberu budú všetky životopisy skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, technické alebo ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

riadenie IT

Počet rokov praxe

5

ČO BUDEME OD VÁS OČAKÁVAŤ MY:
- schopnosť viesť a motivovať pracovný tím,
- analytické schopnosti (znalosť problematiky bankovníctva, kapitálových trhov a účtovníctva)
- proklientský prístup,
- prax v poskytovaní IT podpory koncovým užívateľom,
- prax v oblasti inštalácie OS a SW,
- prax v oblasti servisu PC a periférií,
- znalosť sietí LAN, WAN a WLAN,
- prehľad v IT technológiách, v trendoch HW a SW produktoch,
- výborná znalosť MS Windows 7, 8, 10 a balíčka MS Office,
- znalosť Apple produktov a MacOS, IOS,
- anglický jazyk - znalosť IT terminológie, nevyužíva sa na komunikatívnej báze,
- orientácia na plnenie Services Level Agreements
- služby sa poskytujú aj pre externých zákazníkov,
- aktívny prístup k pracovným úlohám,
- zodpovednosť a dôslednosť pri plnení úloh,
- komunikatívnosť.

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb dodávateľským spôsobom.
ID: 4019559  Dátum zverejnenia: 13.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac