Systémový/Sieťový administrátor J&T

J&T SERVICES SR, s.r.o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Staré Mesto
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacod 1500 € (13. a 14. plat.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NA TEJTO POZÍCII VÁS ČAKÁ:
- komplexná zodpovednosť za navrhovanie a implementáciu komunikačnej infraštruktúry LAN / WAN,
- administrácia sieťových zariadení a služieb (sieťové prvky, firewally, VPN, riadenie prístupov,
- administrácia VMWARE ESX, NSX, Cisco ISE),
- zodpovednosť za bezproblémové fungovanie prevádzky a monitoring prevádzky sieťových zariadení a služieb spoločnosti (počítačová sieť, hlasová a dátová komunikácia),
- administrácia doménových účtov a aplikačných softwarových balíkov,
- zaisťovanie činností a koordinácia helpdeskových aktivít,
- technická starostlivosť: systémy, zálohovanie dát,
- priebežná a poruchová kontrola sieťových funkcií pracovných staníc PC,
- poskytovanie technickej podpory pre používateľov PC.

PONÚKAME VÁM:
Stabilnú a perspektívnu pozíciu, nadštandardné a príjemné pracovné prostredie na brehu Dunaja a množstvo benefitov:
- pohodový pracovný kolektív,
- príspevok zamestnávateľa do výšky 400,- € ročne na relax, rekreáciu, šport, zážitky, gastro, knihy, elektroniku a pod.,
- 5 dní dovolenky naviac,
- platené sick days,
- zamestnanecká knižnica,
- odborné vzdelávanie,
- množstvo zaujímavých voľnočasových aktivít organizovaných zamestnávateľom,
- stravné lístky v hodnote nad rámec Zákonníka práce (stravovacia karta)
- zvýhodnené bankové produkty.

Výberový proces bude prebiehať prostredníctvom 2. kôl pohovoru.
1. kolo pohovoru - odborný test
2. kolo pohovoru (v prípade úspechu na 1.kole) - osobný pohovor s tím lídrom oddelenia.

Telefonicky kontaktovať budme iba vybraných uchádzačov, spĺňajúci dané predpoklady. Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po skončení výberového konania nebudú životopisy archivované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
VMware ESX - Základy

Počet rokov praxe

5

ČO BUDEME OD VÁS OČAKÁVAŤ:
- minimálne 5 ročnú relevantnú prax,
- prax z konfigurácie CISCO routrov a switchov,
- znalosť protokolu TCP/IP (ethernet),
- znalosť optických a bezdrôtových technológií, VoIP,
- znalosť dohľadových systémov (LAN / WAN),
- znalosť IP a Data Routing technológie,
- sieťové protokoly: TCP/IP, BGP, OSPF, RIP, EIGRP, MPLS, Ethernet,
- znalosť Network security: NAT konfigurácia, Proxy server, Firewalls,
- požadovaný CCNA level, CCNP/CCIP level výhodou,
- skúsenosti Ubuntu, Debian, CentOS,
- VMware ESX – základy (NSX, SRM, VRNI výhodou)
- skúsenosti s Network design.

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb dodávateľským spôsobom.
ID: 3920674  Dátum zverejnenia: 5.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac