Špecialista výberu zamestnancov

J&T SERVICES SR, s.r.o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, resp. dohoda
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1.000,- € (konečná výška základnej mzdy sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta), 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexne zastrešuje proces výberu nových zamestnancov podľa zadaní a požiadaviek riaditeľov odborov alebo iných zodpovedných osôb
- zabezpečuje pravidelný monitoring uchádzačov o zamestnanie prostredníctvom pracovných portálov
- vedie výberové konania
- komplexne komunikuje s uchádzačmi o prácu
- vedie evidenciu výberových konaní
- podieľa sa na tvorbe a aktualizácii personálnych plánov
- spolupracuje pri personálnych prieskumoch v súčinnosti s externými agentúrami
- komunikuje s personálnymi a vzdelávacími agentúrami, vysokými školami a pod.
- vykonáva reporting podľa pokynov priameho nadriadeného
- podieľa sa na HR projektoch

Stabilná pracovná pozícia, možnosť odborného rastu, príjemné a moderné pracovné prostredie na brehu Dunaja, mladý pracovný tím a balík zaujímavých zamestnaneckých výhod a benefitov:
- členstvo v exkluzívnom klube J&T Banky - klub Magnus
- príspevok zamestnávateľa na rekreáciu a šport
- týždeň dovolenky naviac
- platené sick days
- parking pre zamestnancov
- množstvo volnočasových aktivít organizovaných zamestnávateľom
- jazykové vzdelávanie priamo na pracovisku (AJ a NJ)
- zamestnanecká knižnica
- stravné lístky v hodnote nad rámec Zákonníka práce
- možnosť pohyblivej pracovnej doby
- zvýhodnené bankové produkty

Pracovná pozícia sa obsadzuje na dobu určitú, počas čerpania materskej a rodičovskej dovolenky.

V prípade záujmu, prosím, posielajte Vaše CV v e-mailom v slovenskom jazyku. Na osobný pohovor budeme pozývať a následne kontaktovať iba tých kandidátov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá.
Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme príjemný deň.
Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované.
Personálny odbor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 46 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Od úspešného kandidáta/tky na tejto pracovnej pozícii budeme očakávať:
- vysokoškolské vzdelanie v oblasti HR
- minimálne 3 ročná skúsenosť na relevantnej pracovnej pozícii
- znalosť Zákonníka práce
- znalosť inej legislatívy v oblasti HR
- skúsenosti s vedením a vyhodnocovaním pracovných pohovorov
- komunikatívna znalosť anglického jazyka (nebude sa používať na dennej báze)
- skúsenosti s tvorbou pracovnoprávnych dokumentov budú výhodou
- komunikatívnosť, výborné prezentačné schopnosti, diskrétnosť a empatia

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním služieb dodávateľským spôsobom.

Dvořákovo nábrežie 8
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Alena Horňáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3448131   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.000,- € (konečná výška základnej mzdy sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta), 13. a 14. plat