Logo J&T REAL ESTATE, a.s.

PR manažér

J&T REAL ESTATE, a.s.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 2 000 EUR/mesiac+ 2x ročne bonusy až do výšky 100% brutto mzdy. Finálna výška mzdy sa bude odvíjať od profesijných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo od Vás budeme očakávať:

- Plánovanie, tvorba a implementácia komunikačných stratégií pre jednotlivé projekty spoločnosti v súlade so stratégiou spoločnosti
- Príprava a realizácia rôznych PR publikácií o spoločnosti, vytváranie a udržiavanie dobrého mena spoločnosti na trhu
- PR činnosti zamerané na oblasť podpory predaja projektov
- Organizácia výberu partnerov, vyjednávanie podmienok, komunikácia s dodávateľmi či inými obchodnými partnermi
- Príprava a realizácia PR kampaní, sledovanie budgetov,
- Sledovanie konkurencie a vývoja trhu a príprava okamžitých odoziev na trh,
- Spolupráca pri organizácii tlačových konferencií a iných eventov

Čo Vám ponúkame:
- dynamickú prácu v príjemnom business prostredí
- 5 dní dovolenky naviac,
- 3 platené sick days,
- príspevok na jazykové kurzy anglického a nemeckého jazyka,

- odborné vzdelávanie,
- množstvo zaujímavých teambuildingových aktivít organizovaných zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy prosím posielajte v slovenskom jazyku.
Vopred veľmi pekne ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich uvedené kritériá. Ostatným kandidátom nezaradeným do výberu ďakujeme a prajeme všetko dobré v pracovnom i osobnom živote.
Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Žurnalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Marketingu a PR (styk s verejnosťou)

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúcu prax na obdobnej pozícii/ skúsenosti z oblasti public relations
- skúsenosti z developerského prostredia, prehľad v developmente a realitách budú veľkou VÝHODOU,
- príjemné a profesionálne vystupovanie,
- výborné komunikačné zručnosti,
- excelentná slovenčina slovom aj písmom, cit pre štylistiku a argumentáciu
- znalosť a orientácia v médiách, aj na sociálnych sieťach,
- strategické, analytické a kreatívne myslenie,
- organizačné zručnosti, schopnosť stanoviť si priority,
- samostatnosť a zodpovednosť,
- odolnosť voči stresu a flexibilita

Spoločnosť J&T REAL ESTATE, a.s. patrí medzi významných developerov v regióne strednej Európy. Radí ho tam rozsah a kvalita zrealizovaných a pripravovaných projektov vo všetkých segmentoch realitného trhu na Slovensku a v zahraničí. J&T REAL ESTATE developuje kancelárske, rezidenčné, logistické a multifunkčné projekty.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4795381  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac