Koordinátor klientských zmien

J&T REAL ESTATE, a.s.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Staré Mesto
Termín nástupu
1.9.2022, alebo dohodou
1 800 EUR/mesiacMzda 1800,- € brutto ( 1400 € základná mzda + 400 € osobné ohodnotenie) + 13. a 14. plat, po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budete zabezpečovať nasledovné činnosti:
- prípravné, fakturačné činnosti spojené s klientskymi zmenami
- komunikácia s klientmi a evidencia ich požiadaviek /aj v anglickom jazyku/
- navrhovanie dispozičných zmien interiérov bytov a zakresľovanie návrhov
- grafické zakresľovanie návrhov a zmien v AutoCADe
- koordinácia výberov nadštandardov s dodávateľmi podľa požiadaviek klientov
- spracovanie rozpočtov klientskych zmien
- schopnosť kontrolovať zmeny v projektovej dokumentácii
- kontrola zmien v procese realizácie.

Perspektívna práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, s dlhodobou pôsobnosťou, veľmi príjemné pracovné prostredie. Zaujímavá pracovná pozícia s interakciou s klientmi a dodávateľmi, adekvátne finančné ohodnotenie, odmeny a balík zamestnaneckých výhod.

Telefonicky budeme kontaktovať len vybraných kandidátov spĺňajúcich nastavené kritériá. Dôležitá je predchádzajúca prax.
Vopred veľmi pekne ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o túto pozíciu, váš záujem si ceníme.
Po skončení výberu nebudú životopisy archivované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra, interiérový design, pozemné stavby a architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Od úspešného kandidáta očakávame:
- výborné organizačno-administratívne schopnosti
- precíznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- zmysel pre detail
- výborné komunikačné schopnosti
- reprezentatívne vystupovanie
- flexibilita
- schopnosť a ochota vzdelávať sa a učiť sa nové postupy

Spoločnosť J&T REAL ESTATE, a.s. patrí medzi významných developerov v regióne strednej Európy. Radí ho tam rozsah a kvalita zrealizovaných a pripravovaných projektov vo všetkých segmentoch realitného trhu na Slovensku a v zahraničí. J&T REAL ESTATE developuje kancelárske, rezidenčné, logistické a multifunkčné projekty.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4371274  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac