Recepčná / Recepčný

J&T REAL ESTATE, a.s.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď, resp. dohoda
1 000 EUR/mesiacNástupná mzda: 1000,- € brutto (800 € základná zložka mzdy + 200 € osobné ohodnotenie/pohyblivá zložka priznané ihneď od začiatku PP) + 13. a 14. plat. Po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia mzdy podľa úrovne zapracovania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho pracovného tímu hľadáme novú kolegyňu/kolegu. Ake ste zodpovedná, organizovaná a zároveň komunikatívna osobnosť, prosím čítajte ďalej :-)

Čo bude to hlavné, čo vás bude u nás čakať:
- prijímanie návštev spoločnosti,
- vybavovanie telefonátov a e-mailovej komunikácie,
- spracovanie došlej a odchádzajúcej pošty,
- administratívne práce,
- organizácia stretnutí,
- starostlivosť o zasadacie miestnosti,
- plnenie ďalších úloh podľa potrieb pozície.

Kedy budete pracovať:
Pracovná doba je od pondelku do piatku, kolegyne si striedajú dve zmeny, ktoré sú:
8.00 hod. – 16.30 hod.
9.30 hod. – 18.00 hod.

Čo vám u nás ponúkneme:
- dynamickú prácu v príjemnom business pracovnom prostredí,
- mladý pracovný kolektív,
- príspevok zamestnávateľa až vo výške 400,- € ročne na relax, rekreáciu, šport, gastro, nákup rôznych tovarov (knihy, elektro) a pod.,
- 5 dní dovolenky navyše,
- 3 dni v roku možnosť čerpať tzv. sick day,
- stravovanie formou gastrokarty,
- teambuildingové akcie.

Vopred veľmi pekne ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Váš záujem si veľmi ceníme. Po prvotnej selekcii životopisov budeme na osobné pohovory pozývať vybraných kandidátov. Nezaradeným kandidátom ďakujeme a prajeme veľa pracovných i osobných úspechov.
Po skončení výberu nebudú životopisy archivované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Počet rokov praxe

1

A čo budeme od vás očakávať my:
- príjemné vystupovanie a pozitívnu náladu :-)
- zodpovedné pristupovanie k pracovným úlohám a dávku samostatnosti,
- organizačné zručnosti a komunikatívnosť,
- dôslednosť a zmysel pre poriadok,
- znalosť práce s balíkom MS Office (Word, Excel, Outlook)
- ak máte aspoň základné znalosti z účtovníctva - bude to len a len prínosom :-)
- ovládanie angličtiny na pokročilej úrovni - bude potrebná najmä ústna komunikácia pri zahraničných návštevách.

Spoločnosť J&T REAL ESTATE, a.s. patrí medzi významných developerov v regióne strednej Európy. Radí ho tam rozsah a kvalita zrealizovaných a pripravovaných projektov vo všetkých segmentoch realitného trhu na Slovensku a v zahraničí. J&T REAL ESTATE developuje kancelárske, rezidenčné, logistické a multifunkčné projekty.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3865959  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac