Recepčná/Recepčný - na dohodu o brigádnickej práci študenta

J&T REAL ESTATE, a.s.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, resp. dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
5,- € brutto/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pozitívnu, usmiatu a zodpovednú študentku/študenta na miesto Recepčná/Recepčný, kde Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:

- prijímanie a evidencia návštev/klientov,
- vybavovanie telefonátov a e-mailov,
- preberanie došlej a odchádzajúcej pošty,
- organizácia stretnutí,
- starostlivosť o zasadacie miestnosti,
- administratívne a organizačné činnosti v zmysle pokynov nadriadeného,
- administratívna a organizačná podpora členom pracovného tímu.

Pozícia je vhodná pre študentov/tky.

Ponúkame zaujímavú brigádu v príjemnom pracovnom prostredí, možnosť získať skúsenosti v oblasti administratívy, mladý a dobre naladený pracovný tím.
V prípade obojstrannej spokojnosti je možná aj spolupráca v budúcnosti na trvalý pracovný pomer.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Prosíme záujemcov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesijné životopisy posielali cez kontakt nižšie. Na osobný pohovor budeme pozývať uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá.
Ostatným uchádzačom nezaradeným do výberu ďakujeme za záujem a prajeme veľa pracovných ako i osobných úspechov.
Po skončení výberového konania budú všetky životopisy v zmysle zákona na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od úspešnej kandidátky/kandidáta budeme očakávať:
- chuť do práce a úsmev na tvári,
- príjemné vystupovanie,
- počítačové znalosti - MS Office, internet
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - schopnosť komunikácie so zahraničnými návštevami a pri telefonických hovoroch - podať základné informácie,
- osobnostné predpoklady: samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, dôslednosť, komunikatívnosť, organizačné schopnosti a logické myslenie.

Spoločnosť J&T REAL ESTATE, a.s. patrí medzi významných developerov v regióne strednej Európy. Radí ho tam rozsah a kvalita zrealizovaných a pripravovaných projektov vo všetkých segmentoch realitného trhu na Slovensku a v zahraničí. J&T REAL ESTATE developuje kancelárske, rezidenčné, logistické a multifunkčné projekty.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3552908  Dátum zverejnenia: 4.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,- € brutto/hod.