Odborný asistent /asistentka privátneho bankovníctva

J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacv závislosti od predchádzajúcich odborných skúseností kandidáta. Mzda je dvojzložková, rozdelená v pomere 70:30 (70% = základná mzda a 30% = osobné ohodnotenie zamestnanca, ktoré je priznané hneď odo dňa uzatvorenia pracovného pomeru zamestnanca + 2x ročne bonusy až do výšky 100% mzdy, ktoré sú vyplácané v nadväznosti na interné predpisy spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivú a zodpovednú kolegyňu/ kolegu so vzťahom k administratívnej práci a zároveň s chuťou pôsobiť v oblasti privátneho bankovníctva a neustále sa odborne vzdelávať.

Tí najlepší z nás sa časom posúvajú do tímu obchodníkov privátneho a investičného bankovníctva, venujú sa najnáročnejším klientom a vytvárajú pre nich tie najvhodnejšie riešenia

Čo bude Vašou náplňou práce?

- príprava a spracovanie zmluvnej dokumentácie pre klientov banky;
- evidencia a pravidelná aktualizácia údajov súvisiacich s prevádzkou úseku privátneho bankovníctva a úseku komfort
- komplexné administratívne spravovanie pridelenej agendy súvisiacej s klientmi J&T Banky SR;
- komunikácia a spolupráca so všetkými odbormi a oddeleniami v rámci banky pri riešení úloh zadaných nadriadenými;
- vedenie agendy súvisiacej s akvizičnou činnosťou privátnych bankárov;
-  poskytovanie služieb concierge - rezervácie hotelov, reštaurácií, vstupeniek na športové a kultúrne udalosti pre klientov privátneho bankovníctva;
- zabezpečovanie komplexnej administratívnej, organizačnej a technickej podpory pracovnému tímu privátneho bankovníctva;

Ponúkame perspektívnu a stabilnú prácu v dynamickej spoločnosti s možnosťou odborného rastu, individuálnym prístupom, možnosťou sebarealizácie a množstvom zaujímavých benefitov:

- týždeň dovolenky navyše;
- 5 dní platených sick days;
- 5 dní whatever days;
- príspevok zamestnávateľa do výšky 400,- eur ročne na zdravotnú starostlivosť v zmysle interných predpisov;
- príspevok zamestnávateľa do výšky 800,- eur ročne na kúpu zamestnaneckého investičného produktu;
- odborné vzdelávanie;

- príspevok na stravné plne hradený zamestnávateľom;

-20% zľavu na vstupenky na vybrané predstavenia Slovenského národného divadla;

- príspevok na jazykové vzdelávanie podľa vlastného výberu;
- množstvo teambuildingových aktivít rôzneho zamerania

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesijné životopisy posielali formou e-mailu alebo priamo cez stránku profesia. Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme veľa pracovných, ale aj osobných úspechov.
Po skončení výberového konania nebudú životopisy archivované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie, ideálne odbor bankovníctvo a investovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Bankovníctvo

Počet rokov praxe

2

Od nášho nového kolegu/kolegyne budeme očakávať:

- prax na obdobnej pracovnej pozícii v oblasti v bankovej inštitúcie minimálne 2 roky;
- znalosť bankových produktov a celkového chodu bankovej prevádzky bude veľkou výhodou;
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka;
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti;
- proklientskú orientáciu;
- flexibilitu a ochotu;
- diskrétnosť;
- precíznosť, zodpovednosť a samostatnosť;
- chuť neustále sa vzdelávať v oblasti investičného bankovníctva;

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4832806  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac