Firemný vodič

J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap/dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacv závislosti od predchádzajúcich odborných skúseností kandidáta. Mzda je dvojzložková, rozdelená v pomere 70:30 (70% = základná mzda a 30% = osobné ohodnotenie zamestnanca, ktoré je priznané hneď odo dňa uzatvorenia pracovného pomeru zamestnanca + 2x ročne bonusy až do výšky 100% mzdy, ktoré sú vyplácané v nadväznosti na interné predpisy spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Vaše prioritné úlohy budú:​

  • riadenie motorových vozidiel Zamestnávateľa v súlade s príslušnými platnými predpismi/vyhláškami,
  • výkon prác firemného vodiča  v zmysle spoločenského protokolu (primerané spoločenské vystupovanie, primeraný spoločenský odev)
  • zabezpečovanie prepravy zamestnancov, prípadne klientov Zamestnávateľa služobnými vozidlami v rámci mesta, v rámci Slovenska aj v zahraničí,
  • vykonávanie bežnej údržby a ošetrenia pridelených služobných vozidiel,
  • vykonávanie drobných bežných opráv služobných vozidiel a zabezpečovanie potrebného servisu pre ne,
  • vedenie záznamov o prevádzke služobného motorového vozidla,
  • vedenie evidencie jázd a evidencie pohonných hmôt,
  • doručovanie písomností a materiálov na miesto určenia podľa potrieb a pokynov Zamestnávateľa,
  • podieľanie sa na starostlivosti o materiálno-technické vybavenie a zariadenie Zamestnávateľa,

Čo Vám u nás ponúkame:
Perspektívna a stabilná práca v mladej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, príjemné pracovné prostredie, možnosť sebarealizácie a množstvo benefitov:
- týždeň dovolenky navyše
- 5 dní platených sick days
- 5 dní platených whatever days
- 400,- eur príspevok na zdravotnú starostlivosť v zmysle interných predpisov
- príspevok zamestnávateľa do výšky 800 eur ročne na kúpu zamestnaneckého investičného produktu
- odborné vzdelávanie
-  príspevok na jazykové vzdelávanie
- množstvo teambuildingových aktivít rôzneho zamerania

Svoje životopisy prosím zasielajte v slovenskom jazyku. Kontaktovať a následne na osobný pohovor pozývať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a do budúcnosti všetkým prajeme veľa pracovných, ale aj osobných úspechov. Po skončení výberového konania nebudú životopisy naďalej archivované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Aktívny vodič aspoň 10 rokov

Od úspešného kandidáta/kandidátky budeme vyžadovať:

- prax s vedením motorového vozidla vyššieho štandardu (vrátane automatickej prevodovky)
- dobré vodičské zručnosti
- reprezentatívne vystupovanie
- výborné orientačné schopnosti a flexibilitu
- zodpovednosť a dochvíľnosť
- spoľahlivosť, lojalita, diskrétnosť

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4794629  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac