PR manager

J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 8, 811 02 Bratislava
Termín nástupu
asap/dohodou
Od 1 900 EUR/mesiacbrutto v závislosti od predchádzajúcich odborných skúseností kandidáta. Mzda je dvojzložková, rozdelená v pomere 70:30 (70% = základná mzda a 30% = osobné ohodnotenie zamestnanca, ktoré je priznané hneď odo dňa uzatvorenia pracovného pomeru zamestnanca) + 2x ročne bonusy až do výšky 100% mzdy, ktoré sú vyplácané v nadväznosti na interné predpisy spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Do rozrastajúceho sa marketingového tímu J&T BANKY SR hľadáme novú posilu PR managera. Pozícia je vhodná pre tých z Vás, ktorí máte skúsenosti v oblasti PR, máte radi samostatnosť, efektívnu komunikáciu, ste tímový hráč a doťahujete veci do úspešného konca. ​

Vaše prioritné úlohy budú:

  • Zastupovanie pobočky banky v komunikácii s externým prostredím, verejnosťou a médiami;
  • Podieľanie sa na navrhovaní, príprave a implementácii PR stratégií spoločnosti (korporátne PR a PR strategických obchodných značiek);
  • Podieľanie sa na navrhovaní nových externých komunikačných aktivít a riadení ich implementácie v súlade s komunikačnou a značkovou stratégiou J&T BANKY SR;
  • Zabezpečovanie dodržiavania a jednotné uplatňovanie metodiky a jednotnej koncepcie externej komunikácie pobočky J&T BANKY SR a skupiny J&T;
  • Monitorovanie PR diania na trhu, sledovanie komunikačných aktivít;
  • Pripravovanie podkladov pre tvorbu rozpočtu na PR aktivity v spolupráci s riaditeľom odboru/teamleadrom;
  • Spolupracovanie s ostatnými organizačnými útvarmi spoločnosti na projektoch;
  • Spolupracovanie s externými agentúrami, koordinovanie a vyhodnocovanie tejto spolupráce;
  • Príprava a koordinovanie distribúcie informačných materiálov súvisiacich s prácou PR;
  • V súlade s obchodnou a komunikačnou stratégiou pobočky podporuje obchodné aktivity, vytvára PR stratégiu a zodpovedá za plnenie stanovených úloh;
  • Vytváranie príležitosti proaktívnej komunikácie k verejnosti, klientom a médiám;
  • Vytváranie vzťahu k hromadným oznamovacím prostriedkom, zabezpečovanie monitoringu médií a príprava  hodnotenia komunikačného prostredia;
  • Budovanie, rozvoj a udržiavanie dobrých vzťahov s médiami, verejnosťou a mienkotvornými osobnosťami s cieľom podporovať všeobecné povedomie o spoločnosti a jej značkách;
  • Riadenie pridelených projektov, vykonávanie dohľadu nad ich realizáciou a následne ich pravidelne vyhodnocovanie;
  • Zabezpečovanie plnenie ďalších úloh spojených s činnosťou odboru Marketing a komunikácia podľa pokynov nadriadených;

​Ponúkame perspektívnu a stabilnú prácu v dynamickej spoločnosti s možnosťou odborného rastu, individuálnym prístupom, možnosťou sebarealizácie a množstvo zaujímavých benefitov:

​- týždeň dovolenky navyše
​- 5 dní platených sick days
​- 5 dní platených whatever days
​- 400,- eur príspevok na zdravotnú starostlivosť v zmysle interných predpisov
​- príspevok zamestnávateľa do výšky 800,- eur ročne na kúpu zamestnaneckého investičného produktu
​- odborné vzdelávanie
​- príspevok na jazykové vzdelávanie
​- množstvo teambuildingových aktivít rôzneho zamerania​

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesijné životopisy posielali v slovenskom jazyku. Kontaktovať a následne na pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme im veľa pracovných, ale aj osobných úspechov. Po skončení výberového konania nebudú životopisy naďalej archivované.
Prajeme veľa šťastia vo výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, marketingová komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

PR manager

Počet rokov praxe

5

Požiadavky na úspešného kandidáta/ kandidátku:

  • Excelentné komunikačné zručnosti a bezchybné ovládanie slovenského jazyka slovom aj písmom, perfektná štylistika,
  • Bezchybný verbálny prejav a príjemné vystupovanie,
  • Skúsenosť s krízovou komunikáciou,
  • Predchádzajúce skúsenosti vo finančnom sektore, alebo aspoň výborná orientácia v tejto oblasti,
  • Prehľad v bankových a investičných témach,
  • Výborný time management a plánovanie,
  • Znalosť mediálneho trhu,

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4793015  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac