Konzultant na pasívnej telefonickej linke

J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 8, 811 02 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 400 EUR/mesiacbrutto v závislosti od predchádzajúcich odborných skúseností kandidáta. Mzda je dvojzložková, rozdelená v pomere 70:30 (70% = základná mzda a 30% = osobné ohodnotenie zamestnanca, ktoré je priznané hneď odo dňa uzatvorenia pracovného pomeru zamestnanca) + 2x ročne bonusy až do výšky 100% mzdy, ktoré sú vyplácané v nadväznosti na interné predpisy spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho malého pracovného tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu s príjemným hlasovým prejavom, záujmom o svet bankovníctva a pozitívnym prístupom k práci a k životu.

Hlavnou náplňou práce na tejto pracovnej pozícii bude:

- prijímanie telefonátov a poskytovanie informácií o J&T BANKE SR, o bankových produktoch, o skupine J&T na požadovanej odbornej a komunikatívnej úrovni;

- pravidelné prehlbovanie informácií o bankových produktoch a službách;

- preškoľovanie sa na nové produkty poskytované bankou;

- rôzne administratívne činnosti spojené s poskytovaním bankových služieb a s danou pracovnou pozíciou;

- poskytovanie služieb Telebankingu;

Dôležité:
Ide o pasívnu telefónnu linku - telefonáty sa len prijímajú. Nie je to obchodnícka pracovná pozícia, konzultant nepredáva a ani neponúka žiadne bankové produkty, pozícia nemá stanovené obchodné plány.

Pracovný čas na uvedenej pracovnej pozícii je 7,45 hodín denne, Komfort linka je v prevádzke iba v pracovné dni od 9:00 hod. do 17:00 hod.

Čo Vám v J&T BANKE ponúkame?

Perspektívnu a stabilnú prácu v mladej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, príjemné a moderné pracovné prostredie na brehu Dunaja, možnosť sebarealizácie/odborného rastu a množstvo benefitov:
- týždeň dovolenky navyše;
- 5 dní platených sick days;
- 5 dní whatever days;
- príspevok zamestnávateľa do výšky 400,- eur ročne na zdravotnú starostlivosť v zmysle interných predpisov;
- príspevok zamestnávateľa do výšky 800,- eur ročne na kúpu zamestnaneckého investičného produktu;
- odborné vzdelávanie;

- zamestnaneckú knižnicu;

- príspevok na stravné plne hradený zamestnávateľom;

-20% zľavu na vstupenky na vybrané predstavenia Slovenského národného divadla;

- príspevok na jazykové vzdelávanie podľa vlastného výberu;
- množstvo teambuildingových aktivít rôzneho zamerania

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesné životopisy posielali výlučne formou e-mailu. Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme veľa pracovných, ale aj osobných úspechov. Po skončení výberového konania nebudú životopisy archivované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer alebo bankovníctvo, financie, investovanie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

konzultant v call centre, ideálne v oblasti bankovníctva

Počet rokov praxe

2

Od úspešného kandidáta budeme vyžadovať:

- skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii - call centrum finančnej inštitúcie, prípadne iné call centrum (mobilný operátor, UPC), prípadne prax na pozícii osobný bankár, poradca klienta a pod.;
- prehľad v bankových produktoch bude výhodou;
- pozícia je vhodná aj pre absolventa VŠ - odbor bankovníctvo, financie, investovanie ako štartovacia pozícia v oblasti bankovníctva;

- znalosť AJ na bežnej komunikatívnej úrovni bude výhodou;

- pozitívny prístup k práci, chuť pracovať a zdokonaľovať sa;

- proklientsky prístup;
- výborné komunikačné zručnosti, príjemný a bezchybný hlasový prejav;
- dokonalá znalosť spisovného slovenského jazyka;
- výborné prezentačné zručnosti;
- znalosť práce s Microsoft Outlook, Excel a Word;
- precíznosť a spoľahlivosť

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4784661  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac