Projektový manažér J&T BANKA

J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 8, 811 02 Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacMzda je dvojzložková, rozdelená v pomere 70:30 (70% = základná mzda a 30% = osobné ohodnotenie zamestnanca, ktoré je priznané hneď odo dňa uzatvorenia pracovného pomeru zamestnanca ). + 2x ročne bonusy až do výšky 100% mzdy v nadväznosti na interné predpisy spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš prehľad v bankových produktoch? Orientuješ sa v bankových procesoch a systémoch? Príď pracovať do nášho tímu J&T banky

Čo od Vás budeme očakávať?
- komplexné riadenie projektov,
- plánovanie, realizácia a koordinácia činností v pridelených projektoch,
- zber obchodných požiadaviek od zadávateľov, ich analýza a spracovanie v rámci riadenia projektov,
- návrh úpravy a modifikácie interných procesov s ohľadom na IT riešenia a ich realizácia,
- podpora užívateľských testov a nasadenie riešení do produkčného režimu,
- komunikácia s útvarmi banky (obchodný výbor, výkonný výbor, internými zadávateľmi a oddeleniami banky, externí dodávatelia, kooperácia s IT/IS),
- prezentácia a reporting výsledkov pridelených projektov

Čo Vám u nás ponúkame:
Perspektívna a stabilná práca v mladej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, príjemné pracovné prostredie, možnosť sebarealizácie a množstvo benefitov:
- týždeň dovolenky navyše
- 5 dni platený sick days
- 5 dni whatever days
- 400,- eur príspevok na zdravotnú starostlivosť v zmysle interných predpisov
- príspevok zamestnávateľa do výšky 800 eur ročne na kúpu zamestnaneckého investičného produktu
- odborné vzdelávanie
- jazykové vzdelávanie podľa vlastného výberu
- členstvo v exkluzívnom klube Magnus
- príspevok zamestnávateľa vo výške 400,- eur ročne na rôzne rekreačné pobyty, kultúru, šport, beauty, gastro a iné
- množstvo teambuildingových aktivít rôzneho zamerania

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesijné životopisy posielali v slovenskom jazyku. Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme im veľa pracovných, ale aj osobných úspechov. Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované.
Prajeme veľa šťastia vo výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie (ideálne odbor bankovníctvo) alebo technické zameranie.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Projektového manažmentu

Počet rokov praxe

3

- výhodou je znalosť riadenia projektov, komunikácia s dodávateľom a oddelením banky pri implementácii,
- riadenie projektového budgetu a zmluvného vzťahu s dodávateľom,
- veľmi dobrá orientácia v oblasti bankovníctva a v bankových procesoch a systémoch,
- relevantná odborná prax na obdobnej pracovnej pozícii v oblasti bankovníctva min. 3 - 4 roky,
˗ schopnosť metodicky a organizačne viesť a motivovať projektový tím,
˗ vysoká miera samostatnosti, systematickosť a analytické myslenie,
˗ výborné komunikačné a prezentačné schopnosti,
˗ precíznosť a dôslednosť,
˗ znalosť AJ na komunikatívnej úrovni – bude výhodou, nie je to podmienka.

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4511396  Dátum zverejnenia: 31.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac