Senior Marketingový špecialista (so zameraním na organizáciu eventov)

J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Staré Mesto
Termín nástupu
dohodou
Od 1 700 EUR/mesiacbrutto mesačne v závislosti od predchádzajúcich odborných skúseností. Mzda je dvojzložková, rozdelená v pomere 70:30 (70% = základná mzda a 30% = osobné ohodnotenie zamestnanca, ktoré je priznané hneď odo dňa uzatvorenia pracovného pomeru zamestnanca) + 2x ročne bonusy až do výšky 100% mzdy, ktoré sú vyplácané v nadväznosti na interné predpisy spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu neustále sa rozširujúcich projektov hľadáme do nášho marketingového tímu nového šikovného kolegu/kolegyňu.
Čo bude Vašou náplňou práce?

- samostatná príprava, organizácia, realizácia a vyhodnotenie eventov pre klientov a zamestnancov
- zaisťovanie produkčných marketingových služieb, zodpovednosť za zabezpečovanie výroby a dodávky merkantilu (napr. hlavičkový papier, vizitky, obálky a iné) a darčekových predmetov v spolupráci s príslušnými vedúcimi zamestnancami
- komunikácia s externým aj interným prostredím
- spolupráca pri tvorbe marketingového plánu s riaditeľom odboru Marketing a komunikácia
- vytváranie, dopĺňanie, udržiavanie a kontrola design manuálu J&T BANKY SR
- spolupráca pri tvorbe a realizácii elektronických materiálov (www stránka, infomateriály, templates a iné)
- podpora odboru Marketing a komunikácia, realizácia úloh marketingového charakteru, evidovanie agendy a administratíva
- zabezpečovanie ďalších úloh spojených s činnosťou odboru Marketing a komunikácia podľa pokynov nadriadených

Ponúkame perspektívnu a stabilnú prácu v dynamickej spoločnosti s možnosťou odborného rastu, individuálnym prístupom, možnosťou sebarealizácie a množstvo zaujímavých benefitov:

- týždeň dovolenky navyše
- 5 dni platený sick days
- 5 dni whatever days
- 400,- eur príspevok na zdravotnú starostlivosť v zmysle interných predpisov
- príspevok zamestnávateľa do výšky 800,- eur ročne na kúpu zamestnaneckého investičného produktu
- odborné vzdelávanie
- jazykové vzdelávanie podľa vlastného výberu
- členstvo v exkluzívnom klube Magnus
- príspevok zamestnávateľa vo výške 400,- eur ročne na rôzne rekreačné pobyty, kultúru, šport, beauty, gastro a iné
- množstvo teambuildingových aktivít rôzneho zamerania

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesijné životopisy posielali v slovenskom jazyku. Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme im veľa pracovných, ale aj osobných úspechov. Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované.
Prajeme veľa šťastia vo výberovom konaní a príjemný deň.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, marketingová komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Základy
Microsoft Office - Pokročilý
Adobe Illustrator - Základy

Počet rokov praxe

3

- preukázateľné skúsenosti v oblasti marketingu (organizácia veľkých a významných eventov)
- organizačné zručnosti, schopnosť plánovať a určovať si priority
- silné komunikačné zručnosti
- príjemné a zároveň profesionálne vystupovanie
- schopnosť doťahovať veci do úspešného konca
- grafické cítenie
- znalosť práce so sociálnymi sieťami
- strategické, analytické a kreatívne myslenie
- samostatnosť a zodpovednosť
- znalosť Adobe PS, Adobe Illustrator - výhodou

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4500712  Dátum zverejnenia: 13.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac