Teamleader pre oblasť elektronického bankovníctva (Digital Experience SR)

J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Staré Mesto
Termín nástupu
ihneď/dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiacMzda je na tejto pozícii od 3.000,- € brutto spolu v zložení základná mzda + osobné ohodnotenie zamestnanca. Osobné ohodnotenie zamestnanca je priznané od prvého dňa pracovného pomeru zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce na tejto pracovnej pozícii bude:

- metodické a odborné riadenie malého pracovného tímu, nastavovanie a kontrolovanie KPI tímu ako celku, ale aj jednotlivých členov tímu;
-prezentovanie činnosti pracovného tímu Digital Experience na úrovni vedenia pobočky banky;
- zodpovednosť za napĺňanie stratégie a cieľov odboru Digital Experience;
- implementácia projektov v oblasti elektronického bankovníctva a digitálnej obsluhy klientov banky;
- analýza a podpora vývoja produktov a služieb v elektronickom bankovníctve a digitálnej obsluhy klientov banky;
- definovanie a riadenie biznis požiadaviek na implementáciu zmien do bankových systémov;
- analýzy, návrhy a optimalizácia procesov;
- tvorba stratégie v oblasti elektronických kanálov a digitálnej obsluhy klientov banky;
- koordinovanie aktivít v oblasti elektronických kanálov a digitálnej obsluhy klientov banky;
- aktívna spolupráca v oblasti elektronických kanálov a digitálnej obsluhy klientov banky s J&T Bankou ČR Praha;
- tvorba a pripomienkovanie zmluvnej dokumentácie za danú pracovnú oblasť
sledovanie diania na trhu (konkurencia, legislatíva a pod.)

Šikovnému a motivovanému kandidátovi ponúkame perspektívnu pracovnú pozíciu s možnosťou odborného rastu a sebarealizácie.
Samozrejmosťou je dynamické pracovné prostredie, stabilita spoločnosti, nadštandardné pracovné priestory na brehu Dunaja a množstvo benefitov.
Príklad na benefity:
- pohyblivá pracovná doba
- členstvo v exkluzívnom klube Magnus (hotely, gastro, šport, beauty a pod.)
- týždeň dovolenky naviac oproti Zákonníku práce
- rôzne voľnočasové aktivity
- zamestnanecká knižnica
- sick days
- príspevok na výučbu cudzích jazykov podľa vlastného výberu
- zvýhodnené bankové produkty

Vopred ďakujeme kandidátom za všetky zaslané životopisy. Po skončení výberového konania ich nebudeme naďalej archivovať.
Prajeme veľa šťastia vo výberovom procese a pekný deň, personálny odbor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

elektronické bankovníctvo
5

Od úspešného kandidáta na túto pracovnú pozíciu budeme vyžadovať:

- preukázateľné pracovné skúsenosti v oblasti elektronického bankovníctva, a to najmä účasť na projektoch zameraných na oblasť elektronického bankovníctva a digitálnej obsluhy klientov;
- znalosť produktov a služieb v oblasti elektronického bankovníctva a digitálnej obsluhy klientov;
- záujem perspektívne v tejto oblasti pracovať a zdokonaľovať sa;
- skúsenosti s riadením pracovného tímu;
- samostatnosť, kreativitu, schopnosť prichádzať s nápadmi;
- časovú flexibilitu;
- tímovosť;
- prehľad na trhu za danú pracovnú oblasť;

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

J & T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky
Dvořákovo nábrežie 8
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Nosková
E-mail: poslať životopis
ID: 4070031  Dátum zverejnenia: 27.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac