Projektový manažér J&T Banka

J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 8, 811 02 Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 800 EUR/mesiacMzda je dvojzložková, rozdelená v pomere 70:30 (70% = základná mzda a 30% = osobné ohodnotenie zamestnanca, ktoré je priznané hneď odo dňa uzatvorenia pracovného pomeru zamestnanca ). + 2x ročne bonusy až do výšky 100% mzdy v nadväznosti na interné predpisy spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie projektov,
- plánovanie, realizácia a koordinácia činností v pridelených projektoch,
- zber obchodných požiadaviek od zadávateľov, ich analýza a spracovanie v rámci riadenia projektov,
- návrh úpravy a modifikácie interných procesov s ohľadom na IT riešenia a ich realizácia,
- podpora užívateľských testov a nasadenie riešení do produkčného režimu,
- komunikácia s útvarmi banky (obchodný výbor, výkonný výbor, internými zadávateľmi a oddeleniami banky, externí dodávatelia, kooperácia s IT/IS),
- prezentácia a reporting výsledkov pridelených projektov

Perspektívna a stabilná práca v mladej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, príjemné pracovné prostredie, možnosť sebarealizácie a množstvo benefitov:
- 2x ročne bonusy až do výšky 100% mzdy,
- členstvo v exkluzívnom klube Magnus,
- príspevok zamestnávateľa vo výške 400,- € ročne na rekreačné pobyty, šport, zážitky, gastro a pod.,
- 5 dní dovolenky naviac,
- odborné vzdelávanie,
- pohyblivá pracovná doba,
- príspevok na jazykové vzdelávanie sa
- zvýhodnené bankové produkty.

Vaše životopisy prosím zasielajte cez kontakt nižšie v slovenskom jazyku. Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme veľa pracovných, ale aj osobných úspechov. Po skončení výberového konania nebudú životopisy archivované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie (ideálne odbor bankovníctvo) alebo technické zameranie.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Projektového manažmentu

Počet rokov praxe

4

- výhodou je znalosť riadenia IT projektov, komunikácia s dodávateľom a IT oddelením banky pri implementácii,
- riadenie projektového budgetu a zmluvného vzťahu s dodávateľom IT systémov,
- veľmi dobrá orientácia v oblasti bankovníctva a v bankových procesoch a systémoch,
- relevantná odborná prax na obdobnej pracovnej pozícii v oblasti bankovníctva min. 3 - 4 roky,
˗ schopnosť metodicky a organizačne viesť a motivovať projektový tím,
˗ vysoká miera samostatnosti, systematickosť a analytické myslenie,
˗ výborné komunikačné a prezentačné schopnosti,
˗ precíznosť a dôslednosť,
˗ znalosť AJ na komunikatívnej úrovni – bude výhodou, nie je podmienka.

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3925196  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac