Privátny bankár/obchodník

J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 8, 811 02 Bratislava
Termín nástupu
dohoda
Od 1.200,- € brutto (spolu základná mzda od 840€+osobné ohodnotenie na pozícii od 360€ ihneď od začiatku PP) + obchodnícke provízie +2x ročne bonusy až do výšky 100% mzdy. Konečná výška mesačnej mzdy je predmetom osobného dohovoru a bude sa odvíjať od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte prehľad v investičných produktoch? Ste ambiciózny? Chcete byť úspešný spolu s nami? Ak áno, hľadáme vás, nášho nového kolegu do tímu úspešných privátnych bankárov!

Čo budeme od Vás na tejto pozícii očakávať:
- akvizície nových klientov (fyzické aj právnické osoby), postupné vybudovanie si vlastného portfólia klientov a komplexná starostlivosť o klientov v portfóliu na požadovanej nadštandardnej úrovni,
- realizácia predaja investičných produktov,
- realizácia špecifických požiadaviek VIP klientov,
- poskytovanie poradenstva privátnym klientom J&T Banky,
- realizácia a administrácia klientskych projektov,
- aktívny prístup pri plnení stanovených obchodných plánov.

Ponúkame vám stabilnú a vysoko motivujúcu pracovnú pozíciu, možnosť odborného rastu, prácu v zaujímavom investičnom segmente, vysokú mieru samostatnosti, zázemie stabilnej spoločnosti a v neposlednom rade možnosť učiť sa od úspešných a skúsených odborníkov v danej oblasti.
Pracovná pozícia je vhodná pre kandidáta/tku, ktorí uprednostňujú aktívny a dynamický spôsob práce a ktorí netúžia 8 hodín denne stráviť v kancelárii.

Ďalšie benefity, ktoré vám ponúkame:
- pohyblivá pracovná doba,
- týždeň dovolenky navyše,
- 3 dni platený sick days,
- odborné vzdelávanie,
- bezplatné jazykové vzdelávanie priamo na pracovisku,
- členstvo v exkluzívnom klube Magnus,
- príspevok zamestnávateľa vo výške 400,- € ročne na rôzne rekreačné pobyty, kultúru, šport, beauty, gastro, nákup rôznych tovarov, kníh, elektro a iné,
- množstvo teambuildingových aktivít rôzneho zamerania,
- zvýhodnené bankové produkty,
- gastrolístky v hodnote nad rámec Zákonníka práce,
- moderné pracovné prostredie na brehu Dunaja v River Parku.

Vaše životopisy prosím zasielajte cez kontakt nižšie v slovenskom jazyku. Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme veľa pracovných, ale aj osobných úspechov. Po skončení výberového konania budú všetky životopisy skartované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický smer, ideálne bankovníctvo/investovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Preukázateľná prax s dobrými výsledkami na obchodníckej pozícii v oblasti bankovníctva.

Počet rokov praxe

3

Pracovná pozícia je vhodná pre dynamických a ambicióznych kandidátov, ktorí sú orientovaní na dosiahnutie výsledku a svet investičného bankovníctva je pre nich oblasť, ktorej sa chcú dlhodobo venovať a neustále sa v nej odborne vzdelávať.

Od úspešného kandidáta budeme očakávať:
- VŠ vzdelanie ekonomického zamerania ideálne v oblasti bankovníctvo/investovanie a preukázateľnú prax na obchodníckej pozícii v oblasti bankovníctva s dobrými výsledkami,
- znalosť externého obchodného prostredia/konkurencie,
- znalosť investičných produktov a osobný záujem naďalej sa v tejto oblasti rozvíjať a zdokonaľovať,
- schopnosť vybudovať si vlastné portfólio bonitných klientov,
- výborný prehľad v oblasti ekonómie, financií a bankovníctva, všeobecný rozhľad v oblasti svetového diania, umenia, kultúry, športu,
- výborné prezentačné schopnosti,
- spoločenské vystupovanie,
- samostatnosť,
- časovú flexibilitu,
- komunikatívna znalosť anglického jazyka bude výhodou,
- proklientskú orientáciu.

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3609701  Dátum zverejnenia: 27.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1.200,- € brutto (spolu základná mzda od 840€+osobné ohodnotenie na pozícii od 360€ ihneď od začiatku PP) + obchodnícke provízie +2x ročne bonusy až do výšky 100% mzdy. Konečná výška mesačnej mzdy je predmetom osobného dohovoru a bude sa odvíjať od skúseností uchádzača.