Produktový špecialista junior - zameranie na elektronické bankovníctvo

J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Bratislava
Termín nástupu
január 2019
Od 1.200 € brutto (spolu základná mzda od 840€+osobné ohodnotenie na pozícii od 360€ ihneď odo dňa nástupu do PP) a 2 x ročne bonusy do výšky 100% mzdy. Finálna výška mzdy môže byť dohodnutá vyššia, v závislosti od odborných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budete zabezpečovať najmä tieto činnosti:
- Aktívna spolupráca na implementácii projektov v oblasti elektronického bankovníctva
- Analýza a podpora vývoja produktov a služieb v elektronickom bankovníctve
- Príprava požiadaviek na implementáciu zmien do bankových systémov
- Spolupráca s odbornými útvarmi banky a ich podpora
- Navrhovanie a optimalizácia procesov
- Tvorba biznis dokumentácie k implementovaným procesom v elektronickom bankovníctve
- Testovanie vyvinutých riešení
- Aktívna spolupráca na danom projekte s J&T Bankou sídliacou v Prahe (ČR)
- Sledovanie diania na trhu v danej oblasti (legislatíva, konkurencia)

Spoločnosť J&T Banka ponúka svojím zamestnancom perspektívne a stabilné pracovné pozície, odborný aj kariérny rast, možnosť sebarealizácie, príjemné pracovné prostredie a balík exkluzívnych zamestnaneckých výhod a benefitov:
- členstvo v exkluzívnom klube Magnus,
- príspevok zamestnávateľa vo výške 400,- € ročne na relax, rekreáciu, šport, zážitky, gastro a pod.,
- týždeň dovolenky naviac,
- platené sick days,
- zamestnanecká knižnica,
- odborné vzdelávanie,
- bezplatné jazykové vzdelávanie priamo na pracovisku (angličtina a nemčina),
- množstvo zaujímavých voľnočasových aktivít organizovaných zamestnávateľom,
- stravné lístky v hodnote nad rámec Zákonníka práce,
- zvýhodnené bankové produkty.

Svoje životopisy, prosím, zasielajte e-mailom v slovenskom jazyku. Kontaktovať a následne na osobný pohovor pozývať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a do budúcnosti všetkým prajeme veľa pracovných, ale aj osobných úspechov. Po skončení výberového konania budú životopisy skartované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie prípadne technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Čo požadujeme:
- Min. 2 roky predošlej praxe v bankovníctve
- Skúsenosti s internetovými bankovými aplikáciami
- Mierne pokročilá znalosť anglického jazyka – najmä schopnosť porozumieť písanému textu, základná banková a IT anglická terminológia
- Orientácia v bankových produktoch a v bankovníctve
- Ochota cestovať – služobné cesty do Prahy (odhadom 3-4 krát/mesiac)

Čo je výhodou:
- Skúsenosti v oblasti produktového alebo procesného riadenia sú vítané, nie sú podmienkou
- Znalosť SQL – výhodou, nie je podmienkou
- Znalosť HTML – výhodou, nie je podmienkou

Vhodný kandidát by mal mať nasledovné vlastnosti:
- Schopnosť efektívne spolupracovať v tíme
- Presnosť, zodpovednosť a dôslednosť
- Kreativita
- Analytické myslenie
- Samostatnosť
- Schopnosť plniť úlohy v stanovených termínoch
- Schopnosť doťahovať úlohy a dlhodobo sledovať zverené oblasti

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3519532  Dátum zverejnenia: 19.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1.200 € brutto (spolu základná mzda od 840€+osobné ohodnotenie na pozícii od 360€ ihneď odo dňa nástupu do PP) a 2 x ročne bonusy do výšky 100% mzdy. Finálna výška mzdy môže byť dohodnutá vyššia, v závislosti od odborných skúseností.