Junior projekt manažér- J&T Banka

J&T BANKA, a.s., pobočka zahraničnej banky

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 8, 811 02 Bratislava
Termín nástupu
dohoda
1 200 EUR/mesiac1 200 EUR/mesiacMzda je dvojzložková, rozdelená v pomere 70:30 (70% = základná mzda a 30% = osobné ohodnotenie zamestnanca, ktoré je priznané hneď odo dňa uzatvorenia pracovného pomeru zamestnanca ). + 2x ročne bonusy až do výšky 100% mzdy v nadväznosti na interné predpisy spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte prehľad v bankových produktoch?Orientujete sa v bankových procesoch a systémoch? Baví vás práca s číslami, viete výborne pracovať s Excelom a chcete sa ďalej odborne rozvíjať?
Ak áno, hľadáme práve vás, budúceho úspešného projekt manažéra, ktorého hlavnou náplňou práce bude:

• preberanie obchodných požiadaviek od zadávateľov, ich analýza a spracovanie do procesov
• plánovanie, realizácia a koordinácia analytických činností v pridelených projektoch
• návrh úpravy a modifikácie interných procesov s ohľadom na IT riešenia a ich realizácia
• podpora užívateľských testov a nasadenie riešení do produkčného režimu
• komunikácia s útvarmi banky, internými zadávateľmi a oddeleniami banky, externí dodávatelia, kooperácia s IT/IS)
• prezentácia a reporting výsledkov pridelených projektov

Perspektívna a stabilná práca v mladej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, príjemné pracovné prostredie, možnosť sebarealizácie a množstvo benefitov:
- 2x ročne bonusy až do výšky 100% mzdy,
- členstvo v exkluzívnom klube Magnus,
- príspevok zamestnávateľa vo výške 400,- € ročne na rekreačné pobyty, šport, zážitky, gastro a pod.,
- 5 dní dovolenky naviac,
- 3 dni platený sick days
- odborné vzdelávanie,

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesné životopisy posielali výlučne formou e-mailu. Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme veľa pracovných, ale aj osobných úspechov. So želaním príjemného dňa, personálny odbor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer, ideálne bankovníctvo/investovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert

Od úspešného kandidáta budeme vyžadovať:

- preferované bude VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- výborná orientácia v oblasti bankovníctva a bankových procesov a systémov
- preukázateľná odborná prax na obdobnej pracovnej pozícii v oblasti bankovníctva
- schopnosť metodicky a organizačne viesť a motivovať menší projektový tím
- výborné analytické, komunikačné a prezentačné schopnosti
- precíznosť a dôslednosť
- znalosť AJ na komunikatívnej úrovni

Patríme medzi najrýchlejšie rastúce banky v regióne. Sme lídrom v oblasti privátneho a investičného bankovníctva. Vytvárame unikátne investičné príležitosti s najvyššou mierou individuálneho prístupu. Ceníme si zásadu zdieľaného úspechu a spoločne s klientmi, ktorých považujeme za našich partnerov, sa delíme o svoje výnosy. Rovnako ako naši klienti chceme, aby Slovensko bolo bohatšie. V umení, vzdelávaní a startupových inováciách, preto adresne podporujeme tie najlepšie projekty. Sme súčasťou bankového finančného holdingu J&T Finance Group SE.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2901854  Dátum zverejnenia: 30.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac